-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лопата, Поливалка 10л. Шнурок для білизни,- ID: UA-2026-09-03-013566-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286961
КЗ ЛОР ЛЬВІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА №100" ЄДРПОУ: 22336060ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильна та обчислювальна техніка- ID: UA-2026-09-03-013593-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286960
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Кремінці" ЄДРПОУ: 08733802ДК 021:2015: 30140000-2 Лічильна та обчислювальна технікаАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція (Фармадипін)- ID: UA-2026-09-03-013568-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286959
Комунальне некомерційне медичне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" м. Кременчука ЄДРПОУ: 38742830ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:01)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Вимикач Opera 1-кл LUXEL IP-20 білий; Вимикач Opera 1-кл прохідний LUXEL IP-20 білий; Щито...×-
Вимикач Opera 1-кл LUXEL IP-20 білий; Вимикач Opera 1-кл прохідний LUXEL IP-20 білий; Щиток ШМР 3Ф-Н-24 електронний ліч.; Коробка відгалуж. з кабельними вводами, IP44, 80х80х40мм
- ID: UA-2026-09-03-013595-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286958
Військова частина А0665 ЄДРПОУ: 08327157ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стрічка сигнальна, будівельні товари 44423710-1 - Каналізаційні люки за ДК 021:2015 Єдиног...×-
Стрічка сигнальна, будівельні товари 44423710-1 - Каналізаційні люки за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.
- ID: UA-2026-09-03-013591-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286957
КП Об'єднане ЄДРПОУ: 37592012ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій (код ДК 021:2015:30230000-0 Комп’ютерне обладнання)- ID: UA-2026-09-03-013587-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286954
БЕРЕЗІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04348220ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт принтера,заправка і регенерація- ID: UA-2026-09-03-013579-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286953
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021-2015 39711100-0 «Холодильники та морозильні камери»- ID: UA-2026-09-03-013492-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286951
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А2167 ЄДРПОУ: 08267926ДК 021:2015: 39711100-0 Холодильники та морозильні камериПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор ваговий- ID: UA-2026-09-03-013580-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286949
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ВОЛИНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ" ЄДРПОУ: 34804384ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір Кохавинка. Код ДК 021:2015 - 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки,...×-
Туалетний папір Кохавинка. Код ДК 021:2015 - 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки
- ID: UA-2026-09-03-013581-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286948
Відділ культури Трускавецької міської ради ЄДРПОУ: 02229209ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Ручні інструментипневматичні чи мотиризовані- ID: UA-2026-09-03-013551-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286947
Військова частина А4825 ЄДРПОУ: 26639053ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електротехнічне устаткування та аварійний набір автомобіліста для навчального автомобіля- ID: UA-2026-09-03-013576-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286945
Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола ЄДРПОУ: 14039833ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Машини для виробництва текстильних виробів- ID: UA-2026-09-03-013493-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286942
Військова частина А1361 ЄДРПОУ: 07811701ДК 021:2015: 42710000-6 Машини для виробництва текстильних виробівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 09.09.26 19:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги навантаження (перевантаження), розвантаження, вивезення деревини Сколівське надліс...×-
Послуги навантаження (перевантаження), розвантаження, вивезення деревини Сколівське надлісництво Філії «Карпатський лісовий офіс»
- ID: UA-2026-09-03-013575-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286941
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45554542ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Плита залізобетонна ПАГ-18 спеціального призначення за кодом ДК 021:2015: 44110000-4 Конст...×-
Плита залізобетонна ПАГ-18 спеціального призначення за кодом ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
- ID: UA-2026-09-03-013501-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286939
Військова частина А4927 ЄДРПОУ: 26638770ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-