-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консерви рибні- ID: UA-2026-09-04-008358-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297066
Комунальна установа "Центр надання соціальних послуг Камінь-Каширської міської ради" ЄДРПОУ: 44133519ДК 021:2015: 15240000-2 Рибні консерви та інші рибні страви і пресервиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39830000-9 - Продукція для чищення (Засіб для миття скла, Гель для прання)- ID: UA-2026-09-04-008352-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297065
Буцинський заклад дошкільної освіти "Веселка" Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області ЄДРПОУ: 23018054ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючий засіб для сантехніки "Domestos" 1 л Ультра сила, Миючий засіб для підло...×-
Миючий засіб для сантехніки "Domestos" 1 л Ультра сила, Миючий засіб для підлоги та стін "Mr.Proper" 1,5л Літній Лимон; Відбілювач "Милам" 1л (білизна), мило рідке "Пуся" ромашка 5л
- ID: UA-2026-09-04-008351-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297064
Вінницький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ЄДРПОУ: 38054911ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Флісова кофта, штани- ID: UA-2026-09-04-008349-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297062
Комунальне підприємство "Пожежна дружина в с. Поляниця" ЄДРПОУ: 41005162ДК 021:2015: 18230000-0 Верхній одяг різнийЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу- ID: UA-2026-09-04-008343-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297058
Департамент цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Черкаської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 23000072ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сіль технічна (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 34920000-2 – Дорожнє обладнанн...×-
Сіль технічна (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 34920000-2 – Дорожнє обладнання)
- ID: UA-2026-09-04-008333-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297057
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЛЯХОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ПО РЕМОНТУ ТА УТРИМАННЮ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ ТА СПОРУД НА НИХ ДАРНИЦЬКОГО РАЙОНУ" М. КИЄВА ЄДРПОУ: 31722818ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них- ID: UA-2026-09-04-008348-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297055
Кілійський ліцей Кілійської міської ради ЄДРПОУ: 33010665ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столи з ботом та полицею: бокова зашивка ліворуч, двері розпашні (1500х600х850 мм); двері...×-
Столи з ботом та полицею: бокова зашивка ліворуч, двері розпашні (1500х600х850 мм); двері розпашні (1500х600х850 мм); бокова зашивка праворуч, двері розпашні (1500х600х850 мм).
- ID: UA-2026-09-04-008328-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297054
ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Системи та пристрої нагляду та охорони- ID: UA-2026-09-04-008339-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297050
ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (15221000-3 - Морожена риба)- ID: UA-2026-09-04-008337-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297049
КУ Центр надання соціальних послуг Березнегуватської селищної ради ЄДРПОУ: 43892199ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реле- ID: UA-2026-09-04-008347-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297048
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обовязкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних...×-
Обовязкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів(ОСЦПВ АМ7925АС)
- ID: UA-2026-09-04-008322-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297047
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ І СПОРТУ УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41297346ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44510000-8 - Знаряддя (Макловиця, Щітка для фарбування, Шкребок)- ID: UA-2026-09-04-008344-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297046
Буцинський заклад дошкільної освіти "Веселка" Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області ЄДРПОУ: 23018054ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Посудомийна машина- ID: UA-2026-09-04-008346-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297044
Середня загальноосвітня школа № 30 ЄДРПОУ: 23888560ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коригування кошторисної частини проєктно-кошторисної документації та проходження експертиз...×-
Коригування кошторисної частини проєктно-кошторисної документації та проходження експертизи по об'єкту: "Капітальний ремонт ліфта житлового будинку за адресою: вул. Петра Дорошенка,15 (під'їзд 5), м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50103". Коригування
- ID: UA-2026-09-04-008329-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297041
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -