-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 5551000...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 55510000-8: Послуги їдалень (Лот 1 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у навчально-виховному комплексі "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів -заклад дошкільної освіти с.Велика Лінина" Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області ;)
- ID: UA-2026-09-01-008696-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255509
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСАМБІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44030102ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Крани кульові DN10, D...×-
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Крани кульові DN10, DN15)
- ID: UA-2026-09-01-008689-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255508
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні товари, матеріали для господарської діяльності за кодом ДК 021:2015:44510000-8...×-
Будівельні товари, матеріали для господарської діяльності за кодом ДК 021:2015:44510000-8 Знаряддя (Склоріз)
- ID: UA-2026-09-01-008660-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255506
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: 38520000-6 — Сканери (Потоковий сканер Avision AD345G)- ID: UA-2026-09-01-008684-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255505
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА №24" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02003474ДК 021:2015: 38520000-6 СканериАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
19510000-4 - Гумові вироби- ID: UA-2026-09-01-008694-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255504
Відділ культури, молоді та спорту Гостомельської селищної ради ЄДРПОУ: 44334191ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення незалежної оцінки вартості нерухомого майна, а саме: гідротехнічна сп...×-
Послуги з проведення незалежної оцінки вартості нерухомого майна, а саме: гідротехнічна споруда (ДК 021:2015 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадах)
- ID: UA-2026-09-01-008681-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255502
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40204292ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:44190000-8 Конструкційні матеріали різні- ID: UA-2026-09-01-008664-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255497
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Горондівської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області ЄДРПОУ: 44543304ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Транспортні послуги- ID: UA-2026-09-01-008677-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255494
ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмаль, крупа манна- ID: UA-2026-09-01-008673-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255493
ЗНАМ'ЯНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ II-III-IV ПРОФІЛЮ ЄДРПОУ: 03190343ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування програмного забезпечення MEDOC- ID: UA-2026-09-01-008641-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255492
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0400 (В/Ч Т0400) ЄДРПОУ: 33179027ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродукти- ID: UA-2026-09-01-008671-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255491
МИХАЙЛІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26228700ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло вершкове- ID: UA-2026-09-01-008672-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255489
Зозівський ліцей Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26243817ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Котушка для бензокоси- ID: UA-2026-09-01-008668-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255488
Виконавчий комітет Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 04384368ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ручка кулькова синя (30192121-5) ( код ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та прила...×-
Ручка кулькова синя (30192121-5) ( код ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
- ID: UA-2026-09-01-008670-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255486
Волинський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35123898ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Визначення рівня шуму, освітленості, параметрів мікроклімату Побузького ліцею- ID: UA-2026-09-01-008655-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255482
ПОБУЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПОБУЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ГОЛОВАНІВСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33351162ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиЗавершена -