-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Футболки з логотипом заходу- ID: UA-2026-09-01-000051-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246985
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР» ЄДРПОУ: 42948109ДК 021:2015: 18330000-1 Футболки та сорочкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з оренди обладнання для проведення заходу- ID: UA-2026-09-01-000050-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246984
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР» ЄДРПОУ: 42948109ДК 021:2015: 98390000-3 Інші послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари медичного призначення- ID: UA-2026-09-01-000049-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246983
Заклад дошкільноЇ освіти (ясла-садок) комбінованого типу №14 "Зірочка" ЧернівецькоЇ міськоЇ ради ЄДРПОУ: 21430816ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга тренера для учасників заходу- ID: UA-2026-09-01-000048-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246982
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР» ЄДРПОУ: 42948109ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам'яне марки Г (Г2) 13-100; Брикет паливний вугільний.- ID: UA-2026-09-01-000047-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246981
Горожанський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03190596ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга тренера для учасників заходу- ID: UA-2026-09-01-000045-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246980
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР» ЄДРПОУ: 42948109ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
СТРАХОВІ ПОСЛУГИ- ID: UA-2026-09-01-000041-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246979
Відділ культури та туризму Баришівської селищної ради ЄДРПОУ: 42814942ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з оренди конференц-зали для проведення заходу- ID: UA-2026-09-01-000040-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246978
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР» ЄДРПОУ: 42948109ДК 021:2015: 70220000-9 Послуги з надання в оренду чи лізингу нежитлової нерухомостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ПРОДУКЦІЯ ДЛЯ ЧИЩЕННЯ- ID: UA-2026-09-01-000039-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246977
Відділ культури та туризму Баришівської селищної ради ЄДРПОУ: 42814942ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проживання учасників заходу- ID: UA-2026-09-01-000038-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246976
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР» ЄДРПОУ: 42948109ДК 021:2015: 55110000-4 Послуги з розміщення у готеляхЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цибуля ріпчаста свіжа; Морква свіжа; Буряк столовий; Капуста білоголова свіжа; Часник свіж...×-
Цибуля ріпчаста свіжа; Морква свіжа; Буряк столовий; Капуста білоголова свіжа; Часник свіжий; Яблука свіжі; Груші свіжі; Виноград свіжий столовий; Персики і нектарини; Слива свіжа; Мандарини свіжі; Апельсини свіжі; Малина свіжа; Банани свіжі; Перець солодкий свіжий; Лимони свіжі; Помідори (томати) свіжі; Огірки свіжі; Кріп свіжий; Петрушка молода свіжа; Кабачки свіжі
- ID: UA-2026-09-01-000037-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246975
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" ЄДРПОУ: 26244113ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ІНФОРМАЦІЙНА ТА РЕКЛАМНА ПРОДУКЦІЯ- ID: UA-2026-09-01-000036-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246974
Відділ культури та туризму Баришівської селищної ради ЄДРПОУ: 42814942ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
БЛАНКИ- ID: UA-2026-09-01-000035-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246973
Відділ культури та туризму Баришівської селищної ради ЄДРПОУ: 42814942ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44618340-0 Кришки: кришки для консервування- ID: UA-2026-09-01-000034-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246972
Смілянський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189802ДК 021:2015: 44618340-0 КришкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення технічного нагляду за виконанням робіт: "Капітальний ремонт та благоустрій...×-
Проведення технічного нагляду за виконанням робіт: "Капітальний ремонт та благоустрій території зеленої зони кварталу житлової забудови, обмеженої вулицями: Яворницького, Мазепи, Грушевського та проспектом Шевченка в м. Новий Розділ Львівської області"
- ID: UA-2026-09-01-000032-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246971
Дочірнє підприємство "Благоустрій" комунального підприємства "Розділжитлосервіс" Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 31475314ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -