-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сільськогосподарські культури,продукція товарного садівництва та рослиництв (насіння соняш...×-
Сільськогосподарські культури,продукція товарного садівництва та рослиництв (насіння соняшника чищене)
- ID: UA-2026-08-31-003433-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236721
КРЕМЕНЧУЦЬКА ГІМНАЗІЯ №3 КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22548922ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій- ID: UA-2026-08-31-003384-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236720
Військова частина А1964 ЄДРПОУ: 08153571ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Окуляри FPV SKYZONE SKY04O PRO- ID: UA-2026-08-31-003400-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236719
Військова частина А7040 ЄДРПОУ: 26623709ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 06.09.26 11:42)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги проживання (16 осіб) у рамках виконання робіт з організації та проведення заходів...×-
послуги проживання (16 осіб) у рамках виконання робіт з організації та проведення заходів з нагоди візиту до України 26 – 28 серпня 2026 року Міністра науки і вищої освіти Республіки Польща Марціна КУЛАСЕКА, зокрема для відкриття Міжнародного центру колективного користування науковим обладнанням на базі Міжнародного наукового центру «Обсерваторія» (КНУВС, UW, UK “AGH”) (Івано-Франківська область, Україна) згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 14 серпня 2026 року № 1425 «Про проведення заходів з нагоди візиту Міністра науки і вищої освіти Республіки Польща», код ДК 021:2015 (CPV) : 55110000-4 Послуги з розміщення у готелях
- ID: UA-2026-08-31-003431-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236717
КАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА ЄДРПОУ: 02125266ДК 021:2015: 55110000-4 Послуги з розміщення у готеляхАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рафіновані олії та жири- ID: UA-2026-08-31-003412-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236714
ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття прибудинкової території житлового будинку...×-
Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття прибудинкової території житлового будинку за адресою: м. Луцьк, вул. Володимирська, 97 після заміни (ремонту) теплової мережі
- ID: UA-2026-08-31-003420-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236712
ДКП "Луцьктепло" ЄДРПОУ: 30391925ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проєктно-кошторисної документації на об’єкт: «Капітальний ремонт внутрішніх п...×-
Виготовлення проєктно-кошторисної документації на об’єкт: «Капітальний ремонт внутрішніх приміщень (хореографічного та навчального класів) Доброгостівської дитячої музичної школи за адресою вул. Шкільна, 3 с. Доброгостів Дрогобицький район Львівська область». Код ДК 021:2015-71320000-7 — Послуги з інженерного проектування
- ID: UA-2026-08-31-003414-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236710
Відділ культури Трускавецької міської ради ЄДРПОУ: 02229209ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рекомбінантна ДНК- ID: UA-2026-08-31-003418-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236705
Інститут біології клітини Національної академії наук України ЄДРПОУ: 25255758ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптер DJI Matrice 4T (CP.EN.00000546.02)- ID: UA-2026-08-31-003409-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236703
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1241 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323422ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з авторського нагляду за виконанням робіт на об'єкті: «Капітальний ремонт вули...×-
Роботи з авторського нагляду за виконанням робіт на об'єкті: «Капітальний ремонт вулично-дорожньої мережі на ділянці від Т-подібного перехрестя вул. Чернівецька з вул. Затишна до Т-подібного перехрестя з вул. Івана Багряного (стара назва – Пушкіна) в с. Петропавлівська Борщагівка Бучанського району Київської області»
- ID: UA-2026-08-31-003410-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236702
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" БОРЩАГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37227875ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-08-31-003408-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236699
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 26200529ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційно-комунікаційна система- ID: UA-2026-08-31-003401-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236697
КНП Центр первинної медико-санітарної допомоги Ралівської сільської ради Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 44056885ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокат арматурний №10мм А400С, міра 7214; Прокат арматурний №12мм міра 7214; Прокат армату...×-
Прокат арматурний №10мм А400С, міра 7214; Прокат арматурний №12мм міра 7214; Прокат арматурний №14мм А400-500С, міра; Прокат арматурний №16мм А400-500С, міра; Швелер 10У (Сталь ст3пс, 7216; Швелер 16У (Сталь ст3пс, кат 5, 12м, УКТ зЕД 7216); Швелер 8 У 3пс міра 7216; Швелер 12У (Сталь ст3пс,7216; Швелер 14П (Сталь ст3пс,7216; 14620000-3 Сплави
- ID: UA-2026-08-31-003389-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236696
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні дослідження та вимірювання (ДК 021:2015:71900000-7)- ID: UA-2026-08-31-003405-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236693
ВІДДІЛ ОСВІТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43976032ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15540000-5 Сирні продукти (сир м'який)- ID: UA-2026-08-31-003395-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236692
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -