-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оцінка майна з рецензуванням звіту на: підвальні нежитлові приміщення VI, VII, XVIII, XIX,...×-
Оцінка майна з рецензуванням звіту на: підвальні нежитлові приміщення VI, VII, XVIII, XIX, XX (загальною площею 146,2 кв.м) по вул. Красівського,28 в м.Стрий Стрийського району Львівської області
- ID: UA-2026-09-04-010485-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299189
Управління комунальним майном Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області ЄДРПОУ: 30389429ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Датчик заднього ходу, задній лівий ліхтар- ID: UA-2026-09-04-010502-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299186
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеціалізована хімічна продукція (24951310-1 – Протиожеледні реагенти)- ID: UA-2026-09-04-010504-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299181
Національний університет оборони України ЄДРПОУ: 07834530ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ароматизатори та воски- ID: UA-2026-09-04-010491-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299174
Будищенський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189825ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Системи баз даних (подовження ліцензійної програми M.E.Doc )- ID: UA-2026-09-04-010500-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299173
Солом’янський районний в місті Києві центр соціальних служб ЄДРПОУ: 26064368ДК 021:2015: 48610000-7 Системи баз данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перезарядка вогнегасників- ID: UA-2026-09-04-010486-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299172
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕЛЯТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42096899ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39290000-1 Фурнітура різна- ID: UA-2026-09-04-010484-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299170
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний медичний спеціалізований центр" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01526394ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кріопробірки, Пробірки транспортні- ID: UA-2026-09-04-010489-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299169
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЕПЕТІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ШЕПЕТІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004812ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчальні послуги (правила системи безпеки газопостачання)КЦП- ID: UA-2026-09-04-010492-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299167
КНП "Кіцманський центр надання соціальних послуг" ЄДРПОУ: 21425212ДК 021:2015: 80500000-9 Навчальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Солодке печиво- ID: UA-2026-09-04-010478-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299166
ДК 021:2015: 15821200-1 Солодке печивоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 15540000-5 Сирні продукти- ID: UA-2026-09-04-010459-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299165
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 1 М.ГАЙСИН ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21726853ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Холодний асфальт- ID: UA-2026-09-04-010453-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299164
Ковельське комунальне підприємство "Добробут" ЄДРПОУ: 30514451ДК 021:2015: 44113620-7 АсфальтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення експертної оцінки проектної документації по блискавкозахисту- ID: UA-2026-09-04-010479-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299163
ДК 021:2015: 71319000-7 Експертні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перезарядки вогнегасників- ID: UA-2026-09-04-010473-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299161
ДК 021:2015: 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бутиль для води 18,9 л- ID: UA-2026-09-04-010474-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299160
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико - санітарної допомоги " Тиврівської селищної ради ЄДРПОУ: 37294246ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -