-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столи письмові, тумби офісні- ID: UA-2026-09-03-012809-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286180
КЗ "Ветеранський центр Харкова" ХМР ЄДРПОУ: 45957954ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 03210000-6 Зернові культури та картопля (Сочевиця)- ID: UA-2026-09-03-012816-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286179
Грицівська селищна рада ЄДРПОУ: 04402563ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за...×-
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вулиця Чоботарська, 49, місто Харків (ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-09-03-012808-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286176
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 22.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оливи, мастила та технічні рідини- ID: UA-2026-09-03-012800-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286175
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖОВКІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА" ЄДРПОУ: 03333110ДК 021:2015: 24951000-5 Змазки та мастильні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ліска тримера- ID: UA-2026-09-03-012796-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286173
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04057020ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування за кодом ДК 021:2015 15860000-4 - Кава, чай та супутня продукція (Чай...×-
Продукти харчування за кодом ДК 021:2015 15860000-4 - Кава, чай та супутня продукція (Чай чорний)
- ID: UA-2026-09-03-012819-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286172
Грицівська селищна рада ЄДРПОУ: 04402563ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Емаль антикорозійна по металу 3в1 «МАХІМА» -0,756л гладка чорна- ID: UA-2026-09-03-012802-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286169
Відділ культури та туризму Диканської селищної ради ЄДРПОУ: 44017610ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з цінової інформації про ринкові ціни на товари- ID: UA-2026-09-03-012798-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286168
ПІДГАЄЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058462ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розробки проєктно-кошторисної документації по заміні газового котла за адресою:...×-
Послуги з розробки проєктно-кошторисної документації по заміні газового котла за адресою: м. Остер, вул. Татарівська, 30
- ID: UA-2026-09-03-012787-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286160
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпалери (10,05 м х 1,06 м)- ID: UA-2026-09-03-012788-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286159
ДК 021:2015: 39190000-0 Шпалери та інші настінні покриттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини насосів і підіймачів рідин (Ущільнення торцеві)- ID: UA-2026-09-03-012779-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286158
ЖИТЛОВО- КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО ЧОРНОМОРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31790926ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Виноградній в с.Велика Кісниця Могилів-Поділ...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Виноградній в с.Велика Кісниця Могилів-Подільського району Вінницької області
- ID: UA-2026-09-03-012784-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286157
Відділ житлово-комунального господарства Ямпільської міської ради ЄДРПОУ: 45203089ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-09-03-012780-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286154
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набір для ремонту безкамерних шин (джгут 5шт, шило, рашпіль, клей)- ID: UA-2026-09-03-012777-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286152
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕСТИН-ВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 05466186ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка програмного забезпечення для обробки інформації стенду- ID: UA-2026-09-03-012786-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286151
ДУ "ІГНС НАН УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 23521345ДК 021:2015: 72212000-4 Послуги з розробки прикладного програмного забезпеченняАктивна -