-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зубило з гумовою ручкою, d 14 мм, 250 мм, 40-100; Пензель-макловиця, комбінований ворс 30*...×-
Зубило з гумовою ручкою, d 14 мм, 250 мм, 40-100; Пензель-макловиця, комбінований ворс 30*120 мм, ручка 2К Y01-112 Yoshimoto; Набір ключів шестигранних 1,5-10 мм, 9 шт. 35D956; Молоток слюсарний ручка 2К, 0,5 кг Yoshimoto; Свердло по бетону SDS-PLUS 10*150*210 мм Best Y15-240 Yoshimoto; Свердло по бетону SDS-PLUS 6*50*110 мм Bosch; Свердло по металу кобальтове 12 мм 804-35; Свердло по металу кобальтове 4,8 мм 804-16; Свердло по металу кобальтове 5 мм 804-17
- ID: UA-2026-09-01-007432-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254254
КП Баришівської селищної ради "Господар" ЄДРПОУ: 43664194ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Книга канцелярська А4 96 арк.; книга канцелярська А4 96 арк. ламінована.- ID: UA-2026-09-01-007427-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254253
Звягельська квартирно-експлуатаційна частина (району) ЄДРПОУ: 07760151ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
придбання фільтра- ID: UA-2026-09-01-007430-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254250
КУ СМРВС ЄДРПОУ: 33698735ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нестандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу- ID: UA-2026-09-01-007420-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254249
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04357466ДК 021:2015: 65320000-2 Експлуатація електричних установокЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Фітиль бавовняний (гніт)- ID: UA-2026-09-01-007412-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254248
ДК 021:2015: 19260000-6 Текстильні матеріалиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавички порізостійкі з нержавіючої сітки- ID: UA-2026-09-01-007417-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254247
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03363789ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-01-007426-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254246
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення (доступ до Порталу РАД...×-
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення (доступ до Порталу РАДНИК у сфері публічних закупівель)
- ID: UA-2026-09-01-007413-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254245
КП ДЄЗ "Пілот" ЄДРПОУ: 34566566ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
філе хека с/м, без шкіри, тушка риби мінтай- ID: UA-2026-09-01-007418-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254244
ЧОРТКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ МАРКІЯНА ШАШКЕВИЧА ЧОРТКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24625621ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів ( заміна фільтра паливного )- ID: UA-2026-09-01-007419-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254240
Департамент міського господарства Херсонської міської ради ЄДРПОУ: 44026651ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пульти керування дронами; Пульти керування дронами- ID: UA-2026-09-01-007345-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254239
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7048 ЄДРПОУ: 26623371ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричні запасні частини до транспортних засобів- ID: UA-2026-09-01-007409-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254238
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-09-01-007399-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254237
ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао- ID: UA-2026-09-01-007408-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254234
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБОМЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42025698ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відшкодування витрат по наданню послуг медикаментозного забезпечення населення наркотичних...×-
Відшкодування витрат по наданню послуг медикаментозного забезпечення населення наркотичних засобів, психотропних речовин за безкоштовними та пільговими рецептами
- ID: UA-2026-09-01-007405-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254231
ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -