-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Окуляри захисні, маска зварника- ID: UA-2026-09-03-001647-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275087
ДК 021:2015: 18143000-3 Захисне спорядженняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кутник- ID: UA-2026-09-03-001645-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275086
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ЖАШКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 38646750ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автомобільний акумулятор СТ-140- ID: UA-2026-09-03-001642-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275085
КП Благозеленбуд ЄДРПОУ: 43725670ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Повірка газосигналізатора- ID: UA-2026-09-03-001637-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275084
Ічнянський ВДКСУ Чернігівської області ЄДРПОУ: 38030010ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-03-001636-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275083
ПІДБЕРІЗЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22372802ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Будівельні матеріали та малоцінні предмети- ID: UA-2026-09-03-001635-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275082
Військова частина А1214 ЄДРПОУ: 07530089ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектно-кошторисної документації на об'єкт "Поточний ремонт облашт...×-
Виготовлення проектно-кошторисної документації на об'єкт "Поточний ремонт облаштування покриття ігрового майданчика для учнів 1-4 класів Угринівського ліцею Угринівської сільської ради (с. Угринів, вул. Галицька, 2)"
- ID: UA-2026-09-03-001633-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275081
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26Т-772_24960000-1 Хімічна продукція різна (Антигель для дизельного палива)- ID: UA-2026-09-03-001629-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275080
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Диск д.180, д.230- ID: UA-2026-09-03-001621-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275078
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
розпилювач форсунки 171 д 245 мтз,ямз - ДК 021:2015:34310000-3 Двигуни та їх частини- ID: UA-2026-09-03-001620-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275077
ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-09-03-001627-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275075
Відділ освіти Кагарлицької міської ради ЄДРПОУ: 44098705ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція призначена для відзначення та нагородження (подяка А4)- ID: UA-2026-09-03-001625-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275069
ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Cвітлодіодний вуличний світильник на сонячній батереї- ID: UA-2026-09-03-001630-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275068
Солобковецька сільська рада ЄДРПОУ: 04402729ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення(рідке мило,білизна)- ID: UA-2026-09-03-001615-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275067
КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04051402ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профнастил- ID: UA-2026-09-03-001618-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275066
Грицівське вище професійне училище №38 ЄДРПОУ: 02548535ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -