-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профілактичні дослідження- ID: UA-2026-09-01-004106-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250961
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЖИТОМИРСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№4)" ЄДРПОУ: 08563323ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
розетка- ID: UA-2026-09-01-004108-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250960
Карпатський національний природний парк ЄДРПОУ: 05509323ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Водонагрівач 30л універ. мокрий тен 1,5 кВт, згідно ДК 021:2015 39710000-2 Електричні поб...×-
Водонагрівач 30л універ. мокрий тен 1,5 кВт, згідно ДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади
- ID: UA-2026-09-01-004107-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250958
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЖИТОМИРСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38499986ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електроди Моноліт- ID: UA-2026-09-01-004102-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250957
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка № 8" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 03293913ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхові послуги- ID: UA-2026-09-01-004097-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250954
КП "Сокільничанка" ЄДРПОУ: 35665078ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплекти постільної білизни- ID: UA-2026-09-01-004101-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250951
Відділ культури, молоді, туризму та спорту Саф'янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області ЄДРПОУ: 43905802ДК 021:2015: 39560000-5 Текстильні вироби різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 : 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних за...×-
ДК 021:2015 : 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання) по технічному обслуговуванню і поточному ремонту автомобілів (поточний ремонт БАЗ 22154 ВЕ9916ЕІ)
- ID: UA-2026-09-01-004105-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250950
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВЕСЕЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41083041ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
товари та обладнання для очищення води- ID: UA-2026-09-01-004100-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250946
ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відхода...×-
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Управління відходами)
- ID: UA-2026-09-01-004093-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250944
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплектуючі до унітазу- ID: UA-2026-09-01-004090-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250942
Інститут садівництва Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 00413297ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Ремонт і технічне обслуговування легкових транспортних засобів загального призначення чи й...×-
Ремонт і технічне обслуговування легкових транспортних засобів загального призначення чи його складових частин у тому числі з використанням матеріалів
- ID: UA-2026-09-01-004087-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250940
Військова частина А1225 ЄДРПОУ: 22992781ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги щодо безпечного захоронення відходів на центральному сміттєзвалищі селища Маньківк...×-
Послуги щодо безпечного захоронення відходів на центральному сміттєзвалищі селища Маньківка Уманського району Черкаської області
- ID: UA-2026-09-01-004075-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250938
Комунальне підприємство "Комунальник-М" ЄДРПОУ: 34089741ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
80522000-9 Навчальні семінари- ID: UA-2026-09-01-004088-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250937
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕЗАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" БЕРЕЗАНСЬКОЇ CЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998360ДК 021:2015: 80522000-9 Навчальні семінариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтажне кріплення- ID: UA-2026-09-01-004089-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250936
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТЕТІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41919831ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирні продукти- ID: UA-2026-09-01-004074-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250935
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ОБЕРІГ" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 46351292ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -