-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби- ID: UA-2026-09-03-007674-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281102
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАРЛІВКА НОВАТОР" ЄДРПОУ: 40998509ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-03-007660-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281096
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ТЕАТР ДРАМИ ТА КОМЕДІЇ" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02225387ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Будівельні матеріали дл...×-
ДК 021:2015 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (розчинник)
- ID: UA-2026-09-03-007673-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281095
Опорний комунальний заклад "Гімназія №9 Козятинської міської ради Вінницької області" ЄДРПОУ: 34377349ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцтовари- ID: UA-2026-09-03-007680-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281093
Золочівський професійний ліцей ЄДРПОУ: 02545365ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Жилки, ліси для коси 16810000-6- Частини для сільськогосподарської техніки за ДК 021:2015...×-
Жилки, ліси для коси 16810000-6- Частини для сільськогосподарської техніки за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.
- ID: UA-2026-09-03-007659-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281092
КП Об'єднане ЄДРПОУ: 37592012ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кубок- ID: UA-2026-09-03-007667-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281089
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЯРЕМЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04544145ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Квадрат 12 мм, S235 JR, 6 м- ID: UA-2026-09-03-007668-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281088
КП Баришівської селищної ради "Господар" ЄДРПОУ: 43664194ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація перевезення відправлень- ID: UA-2026-09-03-007666-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281087
Ставищенське житлово-комунальне підприємство ЄДРПОУ: 03346704ДК 021:2015: 64110000-0 Поштові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-03-007657-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281084
Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тен нержавійка д.14мм, гак-кільце 12*125, шпилька стальна з різьбою 10*1000, болт метрични...×-
Тен нержавійка д.14мм, гак-кільце 12*125, шпилька стальна з різьбою 10*1000, болт метричний м6*40, гайка м6, шайба плоска м6*18
- ID: UA-2026-09-03-007656-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281083
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Муфта 20,американка,труба 20,шланг для води,муфта,американка 20 1/2- ID: UA-2026-09-03-007655-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281081
УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, ТУРИЗМУ, СПОРТУ ТА ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42640282ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для відновлення вузла обліку електроенергії в нежитловій громадській будівлі с.Ю...×-
Матеріали для відновлення вузла обліку електроенергії в нежитловій громадській будівлі с.Юріївка
- ID: UA-2026-09-03-007647-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281080
Виконавчий комітет Царичанської селищної ради ЄДРПОУ: 41050131ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання: миша, клавіатура- ID: UA-2026-09-03-007636-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281078
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44035137ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою (Послуги з технічної інвентаризації т...×-
79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою (Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою)
- ID: UA-2026-09-03-007638-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281076
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015: 44510000-8 Знаряддя (напилок 4.0, напилок 5.2)- ID: UA-2026-09-03-007652-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281074
Бахмацьке комунальне виробниче підприємство "Комунальник" ЄДРПОУ: 32991839ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -