-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний дрібний ремонт покриття автомобільної дороги комунальної власності по вул. Садова...×-
Поточний дрібний ремонт покриття автомобільної дороги комунальної власності по вул. Садова, село Молодецьке, Маньківської селищної територіальної громади Уманського району Черкаської області
- ID: UA-2026-09-04-004313-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293073
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04411007ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з прибирання- ID: UA-2026-09-04-004314-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293072
КП "Джулинкакомунсервіс" Джулинської сільської ради ЄДРПОУ: 45266861ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електроди- ID: UA-2026-09-04-004312-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293071
Комунальне підприємство Звягельської міської ради "Звягельтепло" ЄДРПОУ: 35824365ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари (ручка, стрічка касова, калькулятор, діркопробивач)- ID: UA-2026-09-04-004311-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293070
Виконавчий комітет Златопільської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 04396986ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Генератор 245/2026- ID: UA-2026-09-03-014906-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293067
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А0237 ЄДРПОУ: 24973368ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гамоти,рамки- ID: UA-2026-09-04-004303-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293065
ДК 021:2015: 22900000-9 Друкована продукція різнаЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Відбілювачі для білих тканин- ID: UA-2026-09-04-004295-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293064
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 14.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021-2015 (CPV) 48440000-4 - Пакети програмного забезпечення для фінансового аналізу...×-
Код ДК 021-2015 (CPV) 48440000-4 - Пакети програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського обліку (Послуги з надання права використання комплектів комп’ютерної програми «M.E.Doc» Модуль «Звітність» ( для Юридичних осіб)
- ID: UA-2026-09-04-004310-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293063
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м.Вінниці" ЄДРПОУ: 38055061ДК 021:2015: 48440000-4 Пакети програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського облікуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консультаційні послуги з розробки проєкту Плану заходів на 2027-2030 роки з реалізації Стр...×-
Консультаційні послуги з розробки проєкту Плану заходів на 2027-2030 роки з реалізації Стратегії розвитку Грабовецько-Дулібівської сільської територіальної громади на період до 2034 року
- ID: UA-2026-09-04-004305-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293061
ДК 021:2015: 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробокАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стартова шпаклівка, грунт 10л- ID: UA-2026-09-04-004301-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293060
Відокремлений структурний підрозділ "Новоушицький фаховий коледж Закладу вищої освіти "Подільський державний університет" ЄДРПОУ: 34114840ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліграфічна продукція (бланки)- ID: UA-2026-09-04-004308-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293059
Управління охорони здоров'я Кропивницької міської ради ЄДРПОУ: 30386669ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Світильники, прожектори та панелі- ID: UA-2026-09-04-004304-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293058
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перегородка металопластикова скляна- ID: UA-2026-09-04-004306-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293056
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОУШИЦЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" НОВОУШИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004380ДК 021:2015: 44221000-5 Вікна, двері та супутні виробиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Клей 246/2026- ID: UA-2026-09-03-014967-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293055
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А0237 ЄДРПОУ: 24973368ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмаль (код за ДК 021-2015 (CPV) 15620000-0 - Крохмалі та крохмалепродукти)- ID: UA-2026-09-04-004302-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293054
БРАЦЛАВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 БРАЦЛАВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25513172ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -