-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-08-31-009201-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242474
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольська міська лікарня" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999514ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 30120000-6: Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (к...×-
ДК 021:2015: 30120000-6: Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (картридж Xerox ColorWay, Black , Phaser 3020, WorkCentre 3025 (106R02773))
- ID: UA-2026-08-31-009196-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242473
Комунальне некомерційне підприємство "Рава-Руська лікарня" Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 20763941ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-08-31-009207-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242472
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 22990000-6 - Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдо...×-
код ДК 021:2015 22990000-6 - Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей
- ID: UA-2026-08-31-009200-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242471
ДК 021:2015: 22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілейАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
03413000-8 Паливна деревина- ID: UA-2026-08-31-009170-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242468
ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт внутрішніх приміщень Одеського ліцею №81 Одеської міської ради за адрес...×-
Капітальний ремонт внутрішніх приміщень Одеського ліцею №81 Одеської міської ради за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 26, код 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-08-31-009172-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242463
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ФІНАНСУВАННЯ ТА ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ СИСТЕМИ ОСВІТИ КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ М. ОДЕСИ" ЄДРПОУ: 40703015ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (каністра металева...×-
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (каністра металева для палива)
- ID: UA-2026-08-31-009179-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242461
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №8 "ДЗВІНОЧОК" ЗАГАЛЬНОГО РОЗВИТКУ УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34835250ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-009175-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242458
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стрічка діаграмна теплова 80 мм*23 м- ID: UA-2026-08-31-009181-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242457
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний медичний центр спортивної медицини» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 05485887ДК 021:2015: 22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілейЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування для здобувачів освіти (Цукор, Ванільний цукор)- ID: UA-2026-08-31-009169-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242455
САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04397106ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Круг відрізний ( ДК 021:2015:14810000-2 - Абразивні вироби )- ID: UA-2026-08-31-009192-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242454
Сосницький професійний аграрний ліцей Чернігівської області ЄДРПОУ: 02548854ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:22820000-4 - Бланки(Вимога на видачу продуктів на харчування хворих;Дослідженн...×-
ДК 021:2015:22820000-4 - Бланки(Вимога на видачу продуктів на харчування хворих;Дослідження крові серологічне на сифіліс,ф.241-2/ о;Карта медична огляду водія транспорту,ф.142/о; Листок обліку руху хворих і ліжкового фонду стаціонару;Меню-розкладка)
- ID: UA-2026-08-31-009171-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242451
КЗ Комунальне некомерційне підприємство " Судововишнянська міська лікарня" Судововишнянської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41151514ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул. Миру в с. Хрестище Берестинського району Харківської област...×-
Поточний ремонт дороги по вул. Миру в с. Хрестище Берестинського району Харківської області
- ID: UA-2026-08-31-009176-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242450
БЕРЕСТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058686ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Пасіч...×-
«Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Пасічнянської сільської ради» ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування) ЛОТ 8 - Послуги з організації гарячого харчування учнів Битківської початкової школи №1 Пасічнянської сільської ради» ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування)
- ID: UA-2026-08-31-009190-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242448
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 5552000...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 55520000-1: Кейтерингові послуги (Лот 2 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у Страшевицькій гімназії Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області)
- ID: UA-2026-08-31-009177-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242447
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСАМБІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44030102ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -