-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поставка паливної деревини- ID: UA-2026-09-04-013387-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302046
ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревинаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Вогнезахисний засіб до об’єкту: “… Коригування”- ID: UA-2026-09-04-010030-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302045
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0310 ЄДРПОУ: 33248509ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Абразивні диски в асортименті за кодом ДК:021:2015: 14810000-2 «Абразивні вироби»- ID: UA-2026-09-04-013386-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302044
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 23312469ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір офісний, форматний- ID: UA-2026-09-04-013385-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302043
Відділ культури по Салтівському району Департаменту культури Харківської міської ради ЄДРПОУ: 37460277ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення дерев’яних конструкцій для ярмарку (під час проведення культурно-ми...×-
Послуги з виготовлення дерев’яних конструкцій для ярмарку (під час проведення культурно-мистецького проєкту «Поліфонічний фестиваль «ЕнеїдаФест»)
- ID: UA-2026-09-04-013384-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302042
Національний музей народної архітектури та побуту України ЄДРПОУ: 03922125ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-09-04-013382-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302041
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя- ID: UA-2026-09-04-013383-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302040
Комунальне підприємство "Ладижинський комбінат комунальних підприємств" Ладижинської міської ради Гайсинського району Вінницької області ЄДРПОУ: 34261117ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту та повірки пересувних пристроїв для зважування автомобілів у русі та виз...×-
Послуги з ремонту та повірки пересувних пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісь
- ID: UA-2026-09-04-013381-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302039
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ ЄДРПОУ: 39816845ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ряжанка 2,5%, фасування 400-500г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4565; Кефір 2,5%, фасування 9...×-
Ряжанка 2,5%, фасування 400-500г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4565; Кефір 2,5%, фасування 900-1000г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4417; Йогурт питний 1,5%, фасування 400г, плівка поліетиленова, фруктово-ягідний наповнювач; Сметана 20%, фасування 350-400г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4418
- ID: UA-2026-09-04-013379-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302038
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43369291ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт частини покрівлі даху Норинського сільського будинку культури за адресою:...×-
Поточний ремонт частини покрівлі даху Норинського сільського будинку культури за адресою: вул. Центральна, 2 с. Норинськ Коростенського району Житомирської області
- ID: UA-2026-09-04-013380-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302037
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44547471ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папки-швидкозшивачі- ID: UA-2026-09-04-013376-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302036
КНП "ЦПМСД "Ювілейний" РМР ЄДРПОУ: 03068582ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зернові- ID: UA-2026-09-04-013378-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302035
ПАСИЦЕЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЄДРПОУ: 33850090ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао- ID: UA-2026-09-04-013372-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302034
Комунальна установа"Центр господарського обслуговування закладів освіти" Колочавської сільської ради ЄДРПОУ: 46007803ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«ДК 021:2015:15320000-7 – Фруктові та овочеві соки»- ID: UA-2026-09-04-013374-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302033
ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2026-09-04-013370-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302032
ГРУШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕРЕСВЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452482ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -