-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів Делятинського ліцею №2 Делятинської селищн...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів Делятинського ліцею №2 Делятинської селищної ради за ДК 021:2015 – 55320000-9 «Послуги з організації харчування» (конкретний код ДК 021:2015 – 55321000-6 «Послуги з готування їжі»).
- ID: UA-2026-09-03-014493-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287834
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 20:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для ремонту електромереж- ID: UA-2026-09-03-014487-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287831
Національний науковий центр "Харківський фізико-технічний інститут" ЄДРПОУ: 14312223ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автоматичний вимикач- ID: UA-2026-09-03-014492-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287830
Берегометська селищна рада ЄДРПОУ: 04416996ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця для закладів освіти Острицької сільської ради (за ДК 021:2015-03140000-4-Продукція тв...×-
Яйця для закладів освіти Острицької сільської ради (за ДК 021:2015-03140000-4-Продукція тваринництва та супутня продукція)
- ID: UA-2026-09-03-014489-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287829
ОСТРИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418417ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замки камерного типу- ID: UA-2026-09-03-014491-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287828
Державна установа Київський слідчий ізолятор ЄДРПОУ: 08563694ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
товари для дому та господарства- ID: UA-2026-09-03-014488-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287827
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШЕПЕТІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02146943ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паперові гігієнічні вироби різні- ID: UA-2026-09-03-014485-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287826
ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Супутниковий модем Starlink Internet Satellite Mini- ID: UA-2026-09-03-014469-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287824
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А5001 ЄДРПОУ: 26639892ДК 021:2015: 32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 39710000-2 - Електричні побутові прилади- ID: UA-2026-09-03-014483-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287823
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 08735882ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оброблені овочі та фрукти- ID: UA-2026-09-03-014482-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287822
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтри- ID: UA-2026-09-03-014480-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287820
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 43944875ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування уч...×-
ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування учнів (аутсорсинг) на базі Ліцею №4 Івано-Франківської міської ради ДК 021:2015: 55320000-9)
- ID: UA-2026-09-03-014479-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287819
Ліцей № 2 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25802373ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао- ID: UA-2026-09-03-014475-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287818
Джуринський ліцей Джуринської сільської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 20099029ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана для закладів освіти Острицької сільської ради (Код ДК 021:2015-15550000-8 «Молочні...×-
Сметана для закладів освіти Острицької сільської ради (Код ДК 021:2015-15550000-8 «Молочні продукти різні»)
- ID: UA-2026-09-03-014477-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287817
ОСТРИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418417ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по перевезенню працівників освіти Берегометської селищної ради по навчальним закла...×-
Послуги по перевезенню працівників освіти Берегометської селищної ради по навчальним закладах громади транспортним засобом MERSEDESBENS413 CDI
- ID: UA-2026-09-03-014476-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287816
Берегометська селищна рада ЄДРПОУ: 04416996ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -