-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автомобіля- ID: UA-2026-08-31-004861-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238150
Хмельницька обласна державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 00711646ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з виконання музичних творів- ID: UA-2026-08-31-004860-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238149
Хмельницька обласна філармонія ЄДРПОУ: 02225890ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стакани одноразового викоритсання- ID: UA-2026-08-31-004852-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238146
Комунальний заклад «Вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат» ЄДРПОУ: 42158002ДК 021:2015: 39222120-1 Стакани одноразового використанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електророзподільні кабелі- ID: UA-2026-08-31-004853-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238145
ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профілактичне медичне обстеження працівників (ЧОВ)- ID: UA-2026-08-31-004846-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238144
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 21908235ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтва- ID: UA-2026-08-31-004842-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238140
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «МАЛИЙ ГРУПОВИЙ БУДИНОК „СВІТАНОК“» ЄДРПОУ: 24847913ДК 021:2015: 37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтваАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту ліфтів. м. Запоріжжі, вул. Перемоги 78- ID: UA-2026-08-31-004849-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238139
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія рафінована- ID: UA-2026-08-31-004850-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238138
КУ "ЦНСП" Батуринської міської ради ЄДРПОУ: 43912712ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Про надання послуги з управління побутовими відходами- ID: UA-2026-08-31-004845-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238134
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР" ГАЛИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42423860ДК 021:2015: 90511200-4 Послуги зі збирання побутових відходівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Соки фруктові, овочеві, фруктово-ягідні, фруктово-овочеві в асортименті- ID: UA-2026-08-31-004843-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238133
ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розроблення, підготовки, проведення та обробки результатів тестових компонентів...×-
Послуги з розроблення, підготовки, проведення та обробки результатів тестових компонентів єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступенів фахової передвищої освіти за спеціальностями галузі знань "22 Охорона здоров'я".
- ID: UA-2026-08-31-004835-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238130
ДК 021:2015: 80320000-3 Послуги у сфері медичної освітиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Лесі Українки в селі Городківка, Тульч...×-
"Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Лесі Українки в селі Городківка, Тульчинського району, Вінницької області за кодом ДК 021::2015-45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь"
- ID: UA-2026-08-31-004837-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238129
ВІДДІЛ ЖКГ, МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ, ТРАНСПОРТУ, БЛАГОУСТРОЮ, ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ГОРОДКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44131485ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Стрічка малярна клейка- ID: UA-2026-08-31-004832-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238128
Військова частина 3078 Національної гвардії України ЄДРПОУ: 25574423ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджів. Код ДК 021:2015 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної т...×-
Заправка картриджів. Код ДК 021:2015 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
- ID: UA-2026-08-31-004847-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238127
Фінансовий відділ Кам’янської міської ради ЄДРПОУ: 43910521ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-004834-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238126
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -