-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі»- ID: UA-2026-08-31-002957-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236263
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №6 "ЗІРОЧКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35787004ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пам’ятна плакетка гравертон на дерев’яній основі- ID: UA-2026-08-31-002963-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236262
Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498) ЄДРПОУ: 14321955ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття проїзду від вул. Залізничної до вул. Вокзальної в міст...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття проїзду від вул. Залізничної до вул. Вокзальної в місті Первомайськ Миколаївської області
- ID: UA-2026-08-31-002945-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236261
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Робочі рукавиці- ID: UA-2026-08-31-002959-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236260
ЛАНОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЮРІЯ КОВАЛЯ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24622284ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Пульт дистанційного керування безпілотним літальним апаратом RadioMaster TX15 Radio Contro...×-
Пульт дистанційного керування безпілотним літальним апаратом RadioMaster TX15 Radio Controller ELRS / M2
- ID: UA-2026-08-31-002955-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236257
Військова частина А7040 ЄДРПОУ: 26623709ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 06.09.26 11:23)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт фасадів, пожежних драбин, вимощення будівлі літ. "А-2" Феські...×-
Капітальний ремонт фасадів, пожежних драбин, вимощення будівлі літ. "А-2" Феськівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Золочівської селищної ради за адресою: Харківська область, Богодухівський район, с-ще М.Феськи, вул. Центральна,5. Коригування." (ДК 021:45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-08-31-002966-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236255
Відділ освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради ЄДРПОУ: 42264877ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмалі та крохмалепродукти- ID: UA-2026-08-31-002960-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236254
Сереховичівська сільська рада ЄДРПОУ: 04332851ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Омивач скла 5л- ID: UA-2026-08-31-002965-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236251
Холминська селищна рада Корюківського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412596ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпеки- ID: UA-2026-08-31-002954-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236250
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я" ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38644773ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпекиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-08-31-002949-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236247
Сугаківський ліцей Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької обасті ЄДРПОУ: 26220124ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт конструктивних елементів житлового будинку,...×-
«Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт конструктивних елементів житлового будинку, а саме: заміна вікон на енергозберігаючі в місцях загального користування будинку за адресою: вул. Володимира Терещенка, буд.15, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.»
- ID: UA-2026-08-31-002952-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236243
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 5551000...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 55510000-8: Послуги їдалень (Лот 3 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Стрільбичі Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області)
- ID: UA-2026-08-31-002947-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236242
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСАМБІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44030102ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-08-31-002951-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236241
КЗ "Ковалівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Сонечко" Немирівської міської ради Вінницької області" ЄДРПОУ: 26223648ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду при проведенні робіт: «Встановлення вуличного освітлення по...×-
Здійснення технічного нагляду при проведенні робіт: «Встановлення вуличного освітлення по вул. Довбуша 6 в м. Долина»
- ID: UA-2026-08-31-002940-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236238
Управління благоустрою та інфраструктури Долинської міської ради ЄДРПОУ: 43436142ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту електромережі в Звенигородському опорному закладі занальної се...×-
Послуги з поточного ремонту електромережі в Звенигородському опорному закладі занальної середньої освіти ім.Тараса Шевченка
- ID: UA-2026-08-31-002942-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236237
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44143092ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -