-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Гумові вироби- ID: UA-2026-09-04-012191-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300873
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0400 (В/Ч Т0400) ЄДРПОУ: 33179027ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги страхування майна юридичних осіб (м. Чернівці, вул. С. Петлюри (Глінки), 1)- ID: UA-2026-09-04-012204-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300872
Чернівецький обласний центр з гідрометеорології ЄДРПОУ: 21425063ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оренда обладнання для забезпечення стрім трансляції в межах реалізації гранту з УКФ "...×-
Оренда обладнання для забезпечення стрім трансляції в межах реалізації гранту з УКФ "Великі уродини:170 років з Франком"
- ID: UA-2026-09-04-012213-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300871
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка" ЄДРПОУ: 02219731ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерний стіл Торонто Антрацит лофт 1200*600*770 мм- ID: UA-2026-09-04-012205-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300868
Комунальна установа "Городоцький центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Городоцької міської ради" ЄДРПОУ: 35541191ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ганчірки для прибирання (ДК 021:2015 - 39520000-3 Готові текстильні вироби )- ID: UA-2026-09-04-012198-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300863
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вапно 25 кг (код за ЄЗС ДК 021:2015:44920000-5 Вапняк, гіпс і крейда)- ID: UA-2026-09-04-012177-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300862
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39561452ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із заміни трифазного приладу обліку електричної енергії за адресою: с.Острожани,...×-
Послуги із заміни трифазного приладу обліку електричної енергії за адресою: с.Острожани, Жашківської МТГ ТП 55
- ID: UA-2026-09-04-012184-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300861
ЖАШКІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО- КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03356909ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
молочні продукти (кефір, сметана)- ID: UA-2026-09-04-012188-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300858
Високівська сільська рада ЄДРПОУ: 04344191ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профіль, з'єднувачі, гвинти, притиски, болти, гайки, конектор, щиток.- ID: UA-2026-09-04-012192-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300857
КЗ ТМР "Музейно- виставковий центр "Тростянецький" ЄДРПОУ: 34573746ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
71520000-9 – Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт- ID: UA-2026-09-04-012195-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300856
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі- ID: UA-2026-09-04-012194-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300855
ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби для ванної кімнати- ID: UA-2026-09-04-012190-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300854
Державна установа Київський слідчий ізолятор ЄДРПОУ: 08563694ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обчислювач об'єму газу «Універсал-02»- ID: UA-2026-09-04-012186-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300853
ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові двері та вікна- ID: UA-2026-09-04-012183-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300852
Військова частина 1474 ЄДРПОУ: 14321860ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чохли для газових балончиків та наручників- ID: UA-2026-09-04-012193-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300851
Державна установа "Білоцерківська виправна колонія (№35)" ЄДРПОУ: 08563665ДК 021:2015: 18920000-4 СумкиЗавершена -