-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба та супутні товари- ID: UA-2026-09-03-005641-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279076
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИЙ ЦЕНТР" СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 32631821ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Банер, постер- ID: UA-2026-09-03-005635-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279074
Комунальне некомерційне підприємство "Вінницький обласний центр служби крові Вінницької обласної Ради" ЄДРПОУ: 05484474ДК 021:2015: 22140000-3 ПроспектиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тест смужки- ID: UA-2026-09-03-005632-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279072
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія рафінована- ID: UA-2026-09-03-005631-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279067
Ленковецька сільська рада ЄДРПОУ: 21315096ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сметана; Йогурт питний- ID: UA-2026-09-03-005625-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279065
"ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА-ЛІЦЕЙ", ЩО ЗНАХОДИТЬСЯ В КОМУНАЛЬНІЙ ВЛАСНОСТІ ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21163137ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44111200-3 Цемент- ID: UA-2026-09-03-005623-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279064
ДК 021:2015: 44111200-3 ЦементАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єк...×-
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручень
- ID: UA-2026-09-03-005611-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279062
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перезарядки ,діагностики та поточного ремонту вогнегасників- ID: UA-2026-09-03-005624-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279060
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу, а саме: ЗиЛ...×-
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу, а саме: ЗиЛ-4331 (022427), Mitsubishi L200 (MMBCNK740XD017256), Citroen Jumpy (VF7XTAHZ8BZ072872), Ford Transit (WF0SXXBDFSAR82643), Renault Duster (VF1HJD40665865468), Mitsubishi L200 (VCJJKL10LH005578) за кодом ДК 021:2015 50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання"
- ID: UA-2026-09-03-005617-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279059
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Жалюзі вертикальні та рулонні штори (код ДК 021:2015:39510000-0 Вироби домашнього текстил...×-
Жалюзі вертикальні та рулонні штори (код ДК 021:2015:39510000-0 Вироби домашнього текстилю )
- ID: UA-2026-09-03-005609-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279058
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03500068ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор і супутня продукція (цукор)- ID: UA-2026-09-03-005620-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279057
ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45310000-3 - Електромонтажні роботи- ID: UA-2026-09-03-005618-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279056
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗДОЛБУНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02000105ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-201HBC Compact- ID: UA-2026-09-03-005548-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279055
Військова частина А5191 ЄДРПОУ: 26645792ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Очищувач двигуна PITON у вертикальний упак 400мл- ID: UA-2026-09-03-005615-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279054
Військова частина А1414 ЄДРПОУ: 08152347ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної діля...×-
Послуги з виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності з подальшим продажем права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 7320583000:02:001:0600 в с. Бабине Вижницького району Чернівецької області, загальною площею 1,9264 га.
- ID: UA-2026-09-03-005616-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279052
Вашківецька міська рада ЄДРПОУ: 04062073ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАктивна -