-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пелюшки, підгузки для дорослих- ID: UA-2026-09-03-001646-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275097
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) СУХОПОЛОВ'ЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43981587ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ламінат, підкладка листова- ID: UA-2026-09-03-001654-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275096
Відділ освіти Бориславської міської ради ЄДРПОУ: 02144714ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація робіт по отриманню протокола обов'язкового технічного контролю транспортн...×-
Організація робіт по отриманню протокола обов'язкового технічного контролю транспортних засобів.
- ID: UA-2026-09-03-001638-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275095
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та ремонту автобуса ЕТАЛОН-А081.11Ш- ID: UA-2026-09-03-001650-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275091
ТАЛАЛАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА НІЖИНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04415258ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з доопрацювання функціоналу вебсайту.- ID: UA-2026-09-03-001643-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275089
ЦЕНТРАЛЬНИЙ ДЕРЖАВНИЙ АРХІВ ГРОМАДСЬКИХ ОБ'ЄДНАНЬ ТА УКРАЇНІКИ ЄДРПОУ: 44744390ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням- ID: UA-2026-09-03-001653-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275088
Заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Поліський індустріальний професійний коледж» ЄДРПОУ: 02543472ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Окуляри захисні, маска зварника- ID: UA-2026-09-03-001647-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275087
ДК 021:2015: 18143000-3 Захисне спорядженняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кутник- ID: UA-2026-09-03-001645-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275086
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ЖАШКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 38646750ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автомобільний акумулятор СТ-140- ID: UA-2026-09-03-001642-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275085
КП Благозеленбуд ЄДРПОУ: 43725670ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Повірка газосигналізатора- ID: UA-2026-09-03-001637-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275084
Ічнянський ВДКСУ Чернігівської області ЄДРПОУ: 38030010ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-03-001636-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275083
ПІДБЕРІЗЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22372802ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Будівельні матеріали та малоцінні предмети- ID: UA-2026-09-03-001635-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275082
Військова частина А1214 ЄДРПОУ: 07530089ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектно-кошторисної документації на об'єкт "Поточний ремонт облашт...×-
Виготовлення проектно-кошторисної документації на об'єкт "Поточний ремонт облаштування покриття ігрового майданчика для учнів 1-4 класів Угринівського ліцею Угринівської сільської ради (с. Угринів, вул. Галицька, 2)"
- ID: UA-2026-09-03-001633-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275081
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26Т-772_24960000-1 Хімічна продукція різна (Антигель для дизельного палива)- ID: UA-2026-09-03-001629-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275080
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Диск д.180, д.230- ID: UA-2026-09-03-001621-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275078
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -