-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Таблички- ID: UA-2026-09-04-004554-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293316
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний дрібний ремонт дороги комунальної власності по вул. Лесі Українки в с. Геронимівк...×-
Поточний дрібний ремонт дороги комунальної власності по вул. Лесі Українки в с. Геронимівка, Черкаського району, Черкаської області
- ID: UA-2026-09-04-004536-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293315
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РУСЬКОПОЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04410918ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарчі товари (граблі віялові, лопата підбірна)- ID: UA-2026-09-04-004553-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293313
Комунальна установа "Будинок милосердя "Затишок" КМР ЄДРПОУ: 26508701ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання рекламних конструкцій- ID: UA-2026-09-04-004544-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293304
Державний історико-культурний заповідник "Поле Полтавської битви" ЄДРПОУ: 02223902ДК 021:2015: 39154000-6 Виставкове обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фільтри в асортименті- ID: UA-2026-09-04-004531-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293303
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Допоміжне обладнання для котлів- ID: UA-2026-09-04-004550-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293302
Комунальне підприємство "Горохівська багатопрофільна лікарня Горохівської міської ради" ЄДРПОУ: 01982896ДК 021:2015: 42160000-8 Котельні установкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з обробки даних та видача відкритого сертифікату електронного підпису- ID: UA-2026-09-04-004535-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293300
Березівська міська рада Одеської області ЄДРПОУ: 04056842ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оновлення програмного забезпечення Dsgstal та тех.-інформаційної підтримки- ID: UA-2026-09-04-004545-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293299
УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ ПРОЕКТНЕ ЛІСОВПОРЯДНЕ ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ ЄДРПОУ: 00968167ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15850000-1- Макаронні вироби(Вермишель 3кг)- ID: UA-2026-09-04-004532-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293296
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОГІРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" БІЛОГІРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004172ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вивіз сміття- ID: UA-2026-09-04-004533-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293294
ЖСДЮСШОР з легкої атлетики Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 13551670ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярське приладдя (зошит)- ID: UA-2026-09-04-004539-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293293
Виконавчий комітет Гуляйпільської міської ради ЄДРПОУ: 04526970ДК 021:2015: 22830000-7 ЗошитиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації державних службовців- ID: UA-2026-09-04-004530-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293290
Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області ЄДРПОУ: 13322403ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гальмівна рідина 0,5л, засіб для полегшення відкручування- ID: UA-2026-09-04-004529-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293289
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (папір офісний).- ID: UA-2026-09-04-004524-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293288
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА " ПОЖЕЖНО - РЯТУВАЛЬНИЙ ПІДРОЗДІЛ" Вигодської селищної ради Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 45283300ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао, шоколад та цукрові кондитерські вироби (какао)- ID: UA-2026-09-04-004521-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293287
Комунальна установа "Центр обслуговування закладів соціально-культурної сфери" Рівнянської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 44098637ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -