-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Купівля ДК 021:2015: 44520000-1 - Замки, ключі та петлі .- ID: UA-2026-09-03-010232-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283611
Управління гуманітарного розвитку Шацької селищної ради ЄДРПОУ: 44008889ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект картриджів для осмосу- ID: UA-2026-09-03-010207-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283610
ГЛУХОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ГЛУХОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34377328ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заливочні біопсійні касети, з квадратними отворами, НК 024:2023/031:2024: 62970 - Касета д...×-
Заливочні біопсійні касети, з квадратними отворами, НК 024:2023/031:2024: 62970 - Касета для оброблення/ зберігання гістологічної тканини / W05030501 - Пристрої для інклюзії, касети; Заливочні біопсійні касети, з квадратними отворами НК 024:2023/031:2024: 62970 - Касета для оброблення/ зберігання гістологічної тканини / W05030501 - Пристрої для інклюзії, касети; Заливочні біопсійні касети, з квадратними НК 024:2023/031:2024: 62970 - Касета для оброблення/ зберігання гістологічної тканини / W05030501 - Пристрої для інклюзії, касети; Заливочні біопсійні касети, з квадратними отворами НК 024:2023/031:2024: 62970 - Касета для оброблення/ зберігання гістологічної тканини / W05030501 - Пристрої для інклюзії, касети; Мікротомні леза для стрічкових зрізів, НК 024:2023/031:2024: 42440 – Лезо мікротома, одноразового використання/ V010301 - леза без систем захисту, одноразові – не включені до інших класів; Мікротомні леза для тонкого нарізання, НК 024:2023/031:2024: 42440 – Лезо мікротома, одноразового використання/ V010301 - леза без систем захисту, одноразові – не включені до інших класів
- ID: UA-2026-09-03-010208-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283607
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО ЄДРПОУ: 02010793ДК 021:2015: 33950000-4 Устаткування та приладдя для клінічної та судової медициниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло вершкове ДК 021:2015:15530000-2 - Вершкове масло- ID: UA-2026-09-03-010214-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283605
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СОСНИЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05266524ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
2015 31650000-7 Ізоляційне приладдя (Термоусаджувальна трубка, Ізострічка)- ID: UA-2026-09-03-010215-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283604
Комунальне некомерційне підприємство "Київська стоматологія" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), ЄДРПОУ: 42376659ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ямковий ремонт проїзної частини дороги повітряно-струменевим методом по вул. Солд...×-
Поточний ямковий ремонт проїзної частини дороги повітряно-струменевим методом по вул. Солдатської Слави м. Ічня Прилуцького району Чернігівської області
- ID: UA-2026-09-03-010204-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283603
КП Ічнянської міської ради "Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства" ЄДРПОУ: 03357895ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації повірки засобів вимірювальної техніки (Лічильник газу РГК G40, корек...×-
Послуги з організації повірки засобів вимірювальної техніки (Лічильник газу РГК G40, коректор газу КПЛГ 2.01)
- ID: UA-2026-09-03-010200-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283602
Спеціальна школа в м.Костопіль Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 21087643ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування- ID: UA-2026-09-03-010211-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283597
ДК 021:2015: 15000000-8 Продукти харчування, напої, тютюн та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Згідно специфікації- ID: UA-2026-09-03-010209-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283596
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коліна, трійники та арматура до труб- ID: UA-2026-09-03-010195-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283595
Рівненський обласний центр з гідрометеорології ЄДРПОУ: 21084604ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до трубЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фанера та плита OSB- ID: UA-2026-09-03-010206-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283592
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м.Києва ЄДРПОУ: 03359813ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
вироби з дроту- ID: UA-2026-09-03-010203-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283591
КП "Джулинкакомунсервіс" Джулинської сільської ради ЄДРПОУ: 45266861ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експертиза кошторисної частини проектної документації по об'єкту: Капітальний ремонт...×-
Експертиза кошторисної частини проектної документації по об'єкту: Капітальний ремонт тротуару по вулиці Чорновола Єрківської селищної ради Звенигородського району Черкаської області із забезпеченням безбар'єрного простору"
- ID: UA-2026-09-03-010199-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283590
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЄРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04409358ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
1421 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі- ID: UA-2026-09-03-010196-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283586
ЛОКАЧИНСЬКЕ ВУЖКГ ЄДРПОУ: 03339294ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набір магнітів- ID: UA-2026-09-03-010191-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283585
Центр надання соціальних послуг Згурівської селищної ради ЄДРПОУ: 44047315ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -