-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оренда службового собаки для використання у службовій діяльності- ID: UA-2026-09-03-012863-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286202
ПОЛТАВСЬКА МИТНИЦЯ ЄДРПОУ: 43997576ДК 021:2015: 77400000-4 Зоологічні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рюкзаки- ID: UA-2026-09-03-012830-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286200
Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 04362680ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакетиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 31120000-3 - Генератори (Генератори)- ID: UA-2026-09-03-012807-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286199
ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-09-03-012828-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286195
КЗ Хмельницький заклад дошкільної освіти №33 «Джерельце» Хмельницької міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 26216536ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл- ID: UA-2026-09-03-012824-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286194
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3039 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23313925ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги медичної допомоги (під час проведення культурно-мистецького проєкту «Поліфонічний...×-
Послуги медичної допомоги (під час проведення культурно-мистецького проєкту «Поліфонічний фестиваль «ЕнеїдаФест»)
- ID: UA-2026-09-03-012825-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286192
Національний музей народної архітектури та побуту України ЄДРПОУ: 03922125ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сантехнічні товари для підготовки до опалювального сезону: картридж для змішувача ф.40 MIL...×-
Сантехнічні товари для підготовки до опалювального сезону: картридж для змішувача ф.40 MILLZ, Китай; GB-01 CER- Кран-букса КЕРАМІЧНА латунна ПОВНА; кран вентельний кутовий для підк. сант. виробів 1/2”х1/2” ASCO
- ID: UA-2026-09-03-012820-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286188
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО БРОВАРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01994497ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів вантажних пі...×-
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів вантажних пікапів Toyota Hilux
- ID: UA-2026-09-03-012768-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286186
Військова частина Т0460 ЄДРПОУ: 26641995ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Офісні крісла та супутні товари- ID: UA-2026-09-03-012818-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286185
Військова частина А4714 ЄДРПОУ: 26638094ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столи письмові, тумби офісні- ID: UA-2026-09-03-012809-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286180
КЗ "Ветеранський центр Харкова" ХМР ЄДРПОУ: 45957954ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 03210000-6 Зернові культури та картопля (Сочевиця)- ID: UA-2026-09-03-012816-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286179
Грицівська селищна рада ЄДРПОУ: 04402563ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за...×-
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вулиця Чоботарська, 49, місто Харків (ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-09-03-012808-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286176
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 22.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оливи, мастила та технічні рідини- ID: UA-2026-09-03-012800-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286175
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖОВКІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА" ЄДРПОУ: 03333110ДК 021:2015: 24951000-5 Змазки та мастильні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ліска тримера- ID: UA-2026-09-03-012796-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286173
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04057020ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування за кодом ДК 021:2015 15860000-4 - Кава, чай та супутня продукція (Чай...×-
Продукти харчування за кодом ДК 021:2015 15860000-4 - Кава, чай та супутня продукція (Чай чорний)
- ID: UA-2026-09-03-012819-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286172
Грицівська селищна рада ЄДРПОУ: 04402563ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -