-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:15850000-1 Макаронні вироби- ID: UA-2026-09-04-011224-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299910
ЗБАРАЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04590949ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення лабораторних досліджень (випробовування) об'єктів санітарних заходів та ін...×-
Проведення лабораторних досліджень (випробовування) об'єктів санітарних заходів та інших речовин або продуктів, патологічного (біологічного) матеріалу , факторів середовища життєдіяльності людини, визначення контролю якості дезінфекції та інших досліджень на відповідність вимогам чинного законодавства України та інших нормативно-правових документів
- ID: UA-2026-09-04-011225-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299909
ГВІЗДЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 20539347ДК 021:2015: 73110000-6 Дослідницькі послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вулично-дорожньої мережі в с-щі Ратне, пров. Лесі Українки, Ковельського р...×-
Поточний ремонт вулично-дорожньої мережі в с-щі Ратне, пров. Лесі Українки, Ковельського району Волинської області
- ID: UA-2026-09-04-011237-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299906
Виконавчий комітет Ратнівської селищної ради ЄДРПОУ: 44096289ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондиціонер- ID: UA-2026-09-04-011231-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299903
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Кам’янка-Бузької міської ради ЄДРПОУ: 42021164ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з поховання загиблих (померлих) військовослужбовців Збройних Сил України та...×-
Надання послуг з поховання загиблих (померлих) військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань
- ID: UA-2026-09-04-011221-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299900
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЕМЕНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41074681ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки спеціалістів- ID: UA-2026-09-04-011219-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299898
Вінницький окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 34455243ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги технічного обслуговування автомобіля з використанням власних витратних матеріалів- ID: UA-2026-09-04-011210-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299896
Макарівська селищна рада ЄДРПОУ: 04362183ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладд...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (сувенірні кружки з нанесеними зображеннями)
- ID: UA-2026-09-04-011218-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299893
ДЕПАРТАМЕНТ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРОЄКТІВ, МІЖНАРОДНИХ ЗВ'ЯЗКІВ, ТУРИЗМУ ТА ПРОМОЦІЙ МІСТА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43942459ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розріджувач (Уайт-Спіріт) 0,8л Діамант; Уайт-Спіріт 0,4л Діамант- ID: UA-2026-09-04-011217-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299892
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 38345352ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя- ID: UA-2026-09-04-011208-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299891
Відділ культури та туризму Арцизької міської ради ЄДРПОУ: 43961927ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового...×-
Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату
- ID: UA-2026-09-04-011198-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299887
Військова частина А1065 ЄДРПОУ: 07735762ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії, за адресою: в...×-
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії, за адресою: вул. Василя Стуса, 62, в м. Краматорськ, Донецької області». (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)
- ID: UA-2026-09-04-011202-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299883
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 15:27)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фреза до бензотримера- ID: UA-2026-09-04-011195-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299882
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20" ЄДРПОУ: 39940162ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні товари- ID: UA-2026-09-04-011206-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299880
Відділ освіти, молоді та спорту Кегичівської селищної ради ЄДРПОУ: 43983610ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійний ремонт зовнішньої водопровідної мережі в гімназії № 235 ім. В. Чорновола за адре...×-
Аварійний ремонт зовнішньої водопровідної мережі в гімназії № 235 ім. В. Чорновола за адресою: вул. Кільцева дорога, 1-Б у Святошинському районі м. Києва (код ДК 021:2015-45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи)
- ID: UA-2026-09-04-011213-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299879
ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -