-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення проєктно-кошторисної документації на влаштування системи блискавкоз...×-
Послуги з виготовлення проєктно-кошторисної документації на влаштування системи блискавкозахисту адміністративної будівлі Головного управління ДПС у Волинській області за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 4
- ID: UA-2026-08-31-007213-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240493
Головне управління ДПС у Волинській області ЄДРПОУ: 44106679ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання підрядних робіт по об`єкту: "Алея безвісти зниклих"- ID: UA-2026-08-31-007209-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240490
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04357466ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Архітектурні, інженерні та планувальні послуги за кодом CPV за ДК 021:2015 71240000-2 (тех...×-
Архітектурні, інженерні та планувальні послуги за кодом CPV за ДК 021:2015 71240000-2 (технічний нагляд по об’єкту: «Електромонтажні роботи за кодом ДК 021:2015-45310000-3 - капітальний ремонт пожежної сигналізації з встановленням системи оповіщення в будівлі Дергачівського районного суду Харківської області, площею 1117,30 кв.м., за адресою: Харківська область, м. Дергачі, вул. Європейська, 63»)
- ID: UA-2026-08-31-007204-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240488
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Харківській області ЄДРПОУ: 26281249ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування автомобілів- ID: UA-2026-08-31-007197-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240487
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-44160000-9-Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні...×-
ДК 021:2015-44160000-9-Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (труба ПЕ та фітинги)
- ID: UA-2026-08-31-007190-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240486
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
масажний стіл чорний- ID: UA-2026-08-31-007198-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240485
КНП "Залозецька районна лікарня" Залозецької селищної ради ЄДРПОУ: 02000754ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бронежилети 2 клас захисту з модулем захисту шиї- ID: UA-2026-08-31-007201-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240484
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мережеве обладнання- ID: UA-2026-08-31-007196-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240481
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоток- ID: UA-2026-08-31-007199-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240480
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АДМІНІСТРАЦІЯ РІЧКОВИХ ПОРТІВ" ЄДРПОУ: 33404067ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стенд "Герої не вмирають", комплект інформаційних стендів, табличка "Графік...- ID: UA-2026-08-31-007194-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240479
КІЦМАНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062127ДК 021:2015: 39154100-7 Виставкові стендиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лист металевий просічно-витяжний 1,5м (код ЄЗС ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стріч...×-
Лист металевий просічно-витяжний 1,5м (код ЄЗС ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами)
- ID: UA-2026-08-31-007202-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240478
Відділ освіти Ріпкинської селищної ради ЄДРПОУ: 44104357ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Класні журнали- ID: UA-2026-08-31-007203-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240477
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради ЄДРПОУ: 02143809ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі (Стяжка будівельна)- ID: UA-2026-08-31-007188-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240476
Хмелівська сільська рада ЄДРПОУ: 04389035ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по перевірці справності електроізолюючого фланцю та перевірці стану ізоляційного п...×-
Послуги по перевірці справності електроізолюючого фланцю та перевірці стану ізоляційного покриття газопроводу, а саме: послуги з технічного обслуговування зовнішньої мережі газопостачання на об'єкті за адресою:м. Полтава, вул. Покровська,48; Полтавська обл., полтавський р-н., с. Супрунівка, вул. Київське Шосе1-В.
- ID: UA-2026-08-31-007181-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240474
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО НЕБЕЗПЕЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 01999709ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 15870000-7 Заправки та приправи (Ванільний цукор, лавровий лист, лимонна к...×-
ДК 021:2015 код 15870000-7 Заправки та приправи (Ванільний цукор, лавровий лист, лимонна кислота, зелень кропу суха, зелень петрушки суха, часник сушений, кориандр мелений, куркума, орегано сушений, кмин, майоран сушений мелений, мускатний горіх, кунжут, гірчиця суха, паприка мелена копчена, базилік сушений, чебрець сушений, гвоздика ціла, м'ята перцева сушена – ДК 021:2015 код 15872000-1 Трави та спеції, імбир сушений мелений - ДК 021:2015 15872500-6 Імбир, перець чорний мелений - ДК 021:2015 код 15872100-2 Перець, сіль йодована – ДК 021:2015 код 15872400-5 Сіль, оцет – ДК 021:2015 код 15871100-5 Оцет та замінники оцту)
- ID: UA-2026-08-31-007182-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240473
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -