-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації, підготовки та проведення окремих молодіжних заходів, що надаються п...×-
Послуги з організації, підготовки та проведення окремих молодіжних заходів, що надаються поетапно, спрямованих на реалізацію молодіжних ініціатив територіальної громади (код за ДК021:2015:79952000-2 «Послуги з організації заходів»).
- ID: UA-2026-09-04-004336-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293087
Виконавчий комітет Ржищівської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 35486602ДК 021:2015: 79952000-2 Послуги з організації заходівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані з друком- ID: UA-2026-09-04-004335-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293083
ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали: грунтовка, шпаклівка, колор, будівельна тертка- ID: UA-2026-09-04-004327-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293082
Окнянська селищна рада Подільського району Одеської області ЄДРПОУ: 04379924ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокат підіймальних кранів із оператором (Послуги оренди автокрана з оператором)- ID: UA-2026-09-04-004324-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293080
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (назва предмету закупівлі (товару) за номен...×-
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (назва предмету закупівлі (товару) за номенклатурою: ДК 021:2015 – код 33696500-0 Лабораторні реактиви: НК 024:2023 - 37300 Множинна антибактеріальна мінімальна інгібіторна концентрація IVD (діагностика in vitro), набір/ НК 031:2024 - W0104080107 ТЕСТУВАННЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ЧУТЛИВОСТІ ГРАМ-НЕГАТИВНИХ МІКРООРГАНІЗМІВ – АВТОМАТИЗОВАНЕ; НК 024:2023 - 50419 Множинні аеробні грампозитивні бактерії, ізольований штам IVD (діагностика in vitro), набір/ НК 031:2024 - W0104010199 ЗНЕВОДНЕНІ ПОЖИВНІ СЕРЕДОВИЩА (DCM) – ІНШЕ; НК 024:2023 - 50413 Множинні анаеробні мікроорганізми, ізольований штам IVD (діагностика in vitro), набір/ НК 031:2024 - W0104010901 ГАЗОГЕНЕРАТОРНІ НАБОРИ; НК 024:2023 - 42653 Контрольний матеріал для створення атмосферних умов, IVD (діагностика in vitro)/ НК 031:2024 - W01040699 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ, СТАНДАРТИ, КАЛІБРАТОРИ, МІКРОБІОЛОГІЯ – ІНШЕ; НК 024:2023 - 50413 Множинні анаеробні мікроорганізми, ізольований штам IVD (діагностика in vitro), набір / НК 031:2024 - W0104010901 ГАЗОГЕНЕРАТОРНІ НАБОРИ; НК 024:2023 - 42302 Пеніцилин G мінімальна інгібувальна концентрація, IVD (діагностика in vitro) / НК 031:2024 - W0104080501 СИСТЕМИ МІНІМАЛЬНОЇ ІНГІБУЮЧОЇ КОНЦЕНТРАЦІЇ (MIC) – МЕТОДИ РОЗБАВЛЕННЯ (ВКЛ. E-TEST); НК 024:2023 - 38053 Ванкоміцин мінімальна інгібувальна концентрація IVD (діагностика in vitro)/ НК 031:2024 - W0104080501 СИСТЕМИ МІНІМАЛЬНОЇ ІНГІБУЮЧОЇ КОНЦЕНТРАЦІЇ (MIC) – МЕТОДИ РОЗБАВЛЕННЯ (ВКЛ. E-TEST); НК 024:2023 - 42709 Набір для фарбування за Грамом, IVD (діагностика in vitro)/ НК 031:2024 - W0104010804 БАРВНИКИ; НК 024:2023 - 58530 Бульйон для аеробних мікроорганізмів, живильне середовище IVD (діагностика in vitro)/ НК 031:2024 - W0104010504 ФЛАКОНИ ДЛЯ АВТОМАТИЗОВАНОГО КУЛЬТИВУВАННЯ КРОВІ
- ID: UA-2026-09-04-004321-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293077
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 4" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01280527ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт електричної плити ПЕ-4- ID: UA-2026-09-04-004315-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293075
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПРОТИПУХЛИННИЙ ЦЕНТР" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000205ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
АКБ ABX41-D 243/2026- ID: UA-2026-09-03-014833-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293074
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А0237 ЄДРПОУ: 24973368ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний дрібний ремонт покриття автомобільної дороги комунальної власності по вул. Садова...×-
Поточний дрібний ремонт покриття автомобільної дороги комунальної власності по вул. Садова, село Молодецьке, Маньківської селищної територіальної громади Уманського району Черкаської області
- ID: UA-2026-09-04-004313-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293073
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04411007ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з прибирання- ID: UA-2026-09-04-004314-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293072
КП "Джулинкакомунсервіс" Джулинської сільської ради ЄДРПОУ: 45266861ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електроди- ID: UA-2026-09-04-004312-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293071
Комунальне підприємство Звягельської міської ради "Звягельтепло" ЄДРПОУ: 35824365ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари (ручка, стрічка касова, калькулятор, діркопробивач)- ID: UA-2026-09-04-004311-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293070
Виконавчий комітет Златопільської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 04396986ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Генератор 245/2026- ID: UA-2026-09-03-014906-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293067
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А0237 ЄДРПОУ: 24973368ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Клей-олівець, PVP, 25-35г; С...×-
ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Клей-олівець, PVP, 25-35г; Скоби для степлера №24/6, 1000 шт.; Олівець графітовий HB, дерев'яний, заточений, з ластиком; Книга записна, А4, тверда обкладинка, 96 арк, клітинка)
- ID: UA-2026-09-04-004296-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293066
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42631325ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 07:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гамоти,рамки- ID: UA-2026-09-04-004303-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293065
ДК 021:2015: 22900000-9 Друкована продукція різнаЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Відбілювачі для білих тканин- ID: UA-2026-09-04-004295-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293064
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 14.09.26 08:00)
-