-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа пшенична вагова Булгур (Сумська)- ID: UA-2026-09-03-007344-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280782
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Змінний балон для автоматичного освіжувача повітря- ID: UA-2026-09-03-007341-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280779
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ЦЕНТР ЯКОСТІ ОСВІТИ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 21707413ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа пшоняна вагова (Львівська)- ID: UA-2026-09-03-007334-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280778
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт мережі вуличного освітлення по вул.Центральна (частково) в с. Брід, Хустсь...×-
Поточний ремонт мережі вуличного освітлення по вул.Центральна (частково) в с. Брід, Хустського району, Закарпатської області
- ID: UA-2026-09-03-007347-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280777
Іршавська міська рада Закарпатської області ЄДРПОУ: 35443553ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильник води XB JS16 Ду40 (С+MASTER) та комплект з'єднувальний до нього- ID: UA-2026-09-03-007336-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280775
Сьомий апеляційний адміністративний суд ЄДРПОУ: 42257456ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Унітаз керамічний компакт- ID: UA-2026-09-03-007346-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280773
Відділ освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради ЄДРПОУ: 44013857ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015:34220000-5 «Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери» (Причіп).- ID: UA-2026-09-03-007337-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280772
УПРАВЛІННЯ КАНАЛІВ РІЧКИ ІНГУЛЕЦЬ ЄДРПОУ: 42749093ДК 021:2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнериПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-09-03-007335-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280771
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС" ЄДРПОУ: 34811465ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шини для транспортного засобу великої тоннажності- ID: UA-2026-09-03-007339-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280770
ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:31220000-4 Елементи електричних схем (щиток 6 місць, шина заземлення, розетка...×-
ДК 021:2015:31220000-4 Елементи електричних схем (щиток 6 місць, шина заземлення, розетка стаціонарна 5 шт 16 А, вилка 5 шт 16 А електрична, вилка 5 шт 32 А електрична, розетка 5 шт 32 А) для Рябушківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Лебединської МР СО
- ID: UA-2026-09-03-007331-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280768
ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клапан Батерфляй Ду80, крани кульові- ID: UA-2026-09-03-007322-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280766
Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Старовірівської сільської ради Берестинського району Харківської області ЄДРПОУ: 45243891ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційні послуги (код ДК 021:2015 - 64210000-1 (64216210-8 - додаткові інформаційні по...×-
Інформаційні послуги (код ДК 021:2015 - 64210000-1 (64216210-8 - додаткові інформаційні послуги)) щодо організації та проведення процедури відкритих торгів та запиту пропозицій постачальників з використанням електронної системи закупівель «Prozorro»
- ID: UA-2026-09-03-007323-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280765
ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа пшоняна вагова (Одеська)- ID: UA-2026-09-03-007317-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280764
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Змінний балон 250мл, 400мл- ID: UA-2026-09-03-007325-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280762
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Тест...×-
ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Тест-смужки GluNeo для глюкометра)
- ID: UA-2026-09-03-007316-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280760
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" ЄДРПОУ: 38743588ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-