-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
пакля- ID: UA-2026-09-03-003058-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276519
ДК 021:2015: 19430000-9 Пряжа та текстильні нитки з натуральних волоконАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оброблені фрукти та овочі (заморожені)- ID: UA-2026-09-03-003065-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276518
Спеціальна школа в м.Костопіль Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 21087643ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Будівельні матеріали- ID: UA-2026-09-03-003054-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276517
Військова частина А3336 ЄДРПОУ: 08434904ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ПММ Дизельне паливо- ID: UA-2026-09-03-003064-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276516
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Онуфріївської селищної ради" ЄДРПОУ: 38636516ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензонасос- ID: UA-2026-09-03-003050-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276514
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж водостічної труби, демонтаж старих водостічних труб та чистка водостічних ринв за а...×-
Монтаж водостічної труби, демонтаж старих водостічних труб та чистка водостічних ринв за адресою: Хмельницька обл., м.Волочиськ, вул. Незалежності, 82
- ID: UA-2026-09-03-003056-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276513
Комунальне підприємство Муніципальна компанія "Житлосервіс" Волочиської міської ради ЄДРПОУ: 03356393ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі (Корпус АОГВ-100)- ID: UA-2026-09-03-003051-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276512
ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Портативний електронний контрольно-касовий апарат MG-V545T.02 (в комплекті з блоком живлен...×-
Портативний електронний контрольно-касовий апарат MG-V545T.02 (в комплекті з блоком живлення)
- ID: UA-2026-09-03-003049-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276511
Карпатський національний природний парк ЄДРПОУ: 05509323ДК 021:2015: 30140000-2 Лічильна та обчислювальна технікаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Парфум для дому- ID: UA-2026-09-03-003048-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276510
Комунальне підприємство "Острозька обласна психіатрична лікарня" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 02010422ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекти гільзо-поршневі- ID: UA-2026-09-03-003044-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276508
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання санітарно-гігієнічних товарів- ID: UA-2026-09-03-003046-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276507
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР" ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42285970ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджу (50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки)- ID: UA-2026-09-03-003024-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276506
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02082522ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування автомобільним транспортом (участь в обласних змаганнях ГО ДТО ВФС...×-
Послуги з обслуговування автомобільним транспортом (участь в обласних змаганнях ГО ДТО ВФСТ "Колос")
- ID: UA-2026-09-03-003026-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276505
Виконавчий комітет Царичанської селищної ради ЄДРПОУ: 41050131ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-09-03-003033-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276504
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги діагностичної візуалізації Код ДК 85150000-5- ID: UA-2026-09-03-003043-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276503
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР РАДІАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ, ГЕМАТОЛОГІЇ ТА ОНКОЛОГІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45350633ДК 021:2015: 85150000-5 Послуги діагностичної візуалізаціїЗавершена -