-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мобільні телефони- ID: UA-2026-09-02-004625-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263429
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 38554360ДК 021:2015: 32250000-0 Мобільні телефониПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:01)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторів- ID: UA-2026-09-02-004622-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263428
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 03357671ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт елементів благоустрою с. Бокове- ID: UA-2026-09-02-004617-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263427
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЗЕЛЕНБУД" ЛЮБАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42735379ДК 021:2015: 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-02-004618-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263426
КП АВТОТРАНССЕРВІС ЄДРПОУ: 32018333ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шафа жарочна, деко (ДК 021:2015: 39310000-8 — Обладнання для закладів громадського харчува...×-
Шафа жарочна, деко (ДК 021:2015: 39310000-8 — Обладнання для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-09-02-004586-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263424
Луківська селищна рада ЄДРПОУ: 04333046ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
друкована продукція різна- ID: UA-2026-09-02-004602-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263423
ДК 021:2015: 22900000-9 Друкована продукція різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Забезпечення продуктами харчування: какао-порошок- ID: UA-2026-09-02-004621-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263422
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВАКУЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40210039ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Каністра металева, 20 л.- ID: UA-2026-09-02-004552-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263421
Господарський суд Харківської області ЄДРПОУ: 03500039ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко- ID: UA-2026-09-02-004624-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263420
Відділ освіти, молоді та спорту Кегичівської селищної ради ЄДРПОУ: 43983610ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паприка мелена; Сіль; Перець мелений чорний; Часник сушений; Хмелі-сунелі; Ваніль; Мелений...×-
Паприка мелена; Сіль; Перець мелений чорний; Часник сушений; Хмелі-сунелі; Ваніль; Мелений мускатний горіх; Лавровий лист; Сода
- ID: UA-2026-09-02-004599-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263419
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЕНЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830654ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ламінатор- ID: UA-2026-09-02-004608-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263418
МАХНІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "РОМАШКА" ЄДРПОУ: 37636835ДК 021:2015: 42990000-2 Машини спеціального призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 44190000-8 - Конструкційні матеріали різні- ID: UA-2026-09-02-004613-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263417
КП Бродиводоканал ЄДРПОУ: 20801937ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26Т-770_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Ве...×-
26Т-770_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Вентилі тонкого регулювання та редуктори)
- ID: UA-2026-09-02-004578-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263414
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування- ID: UA-2026-09-02-004605-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263413
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40535043ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Каналізаційні системи- ID: UA-2026-09-02-004646-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263411
ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22107388ДК 021:2015: 44130000-0 Каналізаційні системиАктивна -