-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Емаль алкідна DekArt ПФ-115 біла 2,8кг- ID: UA-2026-09-04-011734-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300411
Державна установа Київський слідчий ізолятор ЄДРПОУ: 08563694ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Платформа для люстри.Термокільце. Підвіс до гіпсокартону- ID: UA-2026-09-04-011739-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300400
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ліцензійне надання доступу до сервісу Checkbox для користування Онлайн касою- ID: UA-2026-09-04-011716-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300397
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал" ЄДРПОУ: 03348471ДК 021:2015: 48480000-6 Пакети програмного забезпечення для продажу та реалізації продукції і бізнес-аналітикиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевірка спрацювання системи захисту паливних газів теплогенераторної- ID: UA-2026-09-04-011728-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300396
МОМКЗСМО ЄДРПОУ: 23410918ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Руберойд- ID: UA-2026-09-04-011644-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300395
Військова частина A4779 ЄДРПОУ: 26637025ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Продукти харчування (масло солодковершкове)», код відповідно до Єдиного закупівельного сл...×-
«Продукти харчування (масло солодковершкове)», код відповідно до Єдиного закупівельного словника – ДК 021:2015 «15530000-6 Вершкове масло»
- ID: UA-2026-09-04-011727-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300394
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сновське вище професійне училище лісового господарства" ЄДРПОУ: 02548788ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Табличка 0,18х0,25м- ID: UA-2026-09-04-011726-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300390
Вінницький окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 34455243ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Герметик універсальний (ДК 021:2015 24910000-6 Клеї)- ID: UA-2026-09-04-011719-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300389
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ОБ'ЄДНАННЯ «РАДОН» ЄДРПОУ: 43068161ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів- ID: UA-2026-09-04-011722-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300388
Комунальне підприємство Андрушівської міської ради "Комсервіс" ЄДРПОУ: 33967566ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клема АКБ свинцева, гальмівна рідина 1л., хомут 10-16 нерж., ліхтар передній ГАЗ-53, очисн...×-
Клема АКБ свинцева, гальмівна рідина 1л., хомут 10-16 нерж., ліхтар передній ГАЗ-53, очисник двигуна 750мл., вимикач маси, пас 16*11, антифриз 5л.
- ID: UA-2026-09-04-011717-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300387
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пластир 8см x 6см фіксуючий, Бинт марлевий (100% бавовна) нестерильний, 7м х 14см, білизна...×-
Пластир 8см x 6см фіксуючий, Бинт марлевий (100% бавовна) нестерильний, 7м х 14см, білизна 70%, тип 20, Бинт гіпсовий, 10,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 400 г/м², Бинт гіпсовий, 15,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 400 г/м², Бинт гіпсовий, 20,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 400 г/м², Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліглактін 910 плюс, Плетена, 1(4,0), довжина нитки, 0,9, м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 40, мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий, Нитки хірургічні стерильні з голкою: Поліглактін 910, Плетена, USP(EP): 4/0(1,5), Довжина нитки: 0.45-0.6 м, розсмоктується, з покриттям, 3/8 кола, Довжина голки: 19-21 мм, Ріжуча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Колір нитки: Незабарвлена
- ID: UA-2026-09-04-011710-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300386
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЕПЕТІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ШЕПЕТІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004812ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
пакети для сміття за ДК 021:2015 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміття- ID: UA-2026-09-04-011709-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300385
Львівська правнича гімназія ЄДРПОУ: 23888519ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Морква свіжа, першого товарного сорту, Д...×-
ДК 021:2015 - 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234; Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033; Кабачки свіжі, вищого товарного сорту, довжина 7-16 см; Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037)
- ID: UA-2026-09-04-011706-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300383
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 01996792ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 07:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по перевезенню обладнання с. Боголюбове- ID: UA-2026-09-04-011704-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300382
КЗ ТМР "Музейно- виставковий центр "Тростянецький" ЄДРПОУ: 34573746ДК 021:2015: 60100000-9 Послуги з автомобільних перевезеньАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи з усунення аварій – поточний ремонт зовнішніх пожежних сходів Закладу дошкільної ос...×-
Заходи з усунення аварій – поточний ремонт зовнішніх пожежних сходів Закладу дошкільної освіти №33 «Щаслива малеча» Чернівецької міської ради Чернівецького району Чернівецької області за адресою: м. Чернівці, вул. Сергія Скальда, 28-В (код ДК 021:2015 - 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-09-04-011707-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300381
Заклад дошкільної освіти № 33 "Щаслива малеча" Чернівецької міської ради Чернівецького району Чернівецької області ЄДРПОУ: 21430977ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-