-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Абразивні вироби- ID: UA-2026-08-31-004243-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237541
Комунальне некомерційне підприємство "Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня" Білгород-Дністровської міської ради ЄДРПОУ: 01998667ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Автозапчастини- ID: UA-2026-08-31-004242-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237539
Військова частина А4751 ЄДРПОУ: 26629592ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва- ID: UA-2026-08-31-004246-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237538
МІЖНАРОДНИЙ МІЖВІДОМЧИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-БОЙОВИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3070) ЄДРПОУ: 40163246ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шило банківське, етикетка- ID: UA-2026-08-31-004245-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237537
Національна філармонія України ЄДРПОУ: 02226010ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарон- ID: UA-2026-08-31-004247-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237536
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДАШКОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26224398ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти різні- ID: UA-2026-08-31-004240-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237535
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ГІМНАЗІЯ №25" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20289712ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт принтера- ID: UA-2026-08-31-004241-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237534
ОСТРОЗЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) ЄДРПОУ: 35754356ДК 021:2015: 50313100-3 Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроївЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Яйця столові курячі- ID: UA-2026-08-31-004239-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237533
"ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА-ЛІЦЕЙ", ЩО ЗНАХОДИТЬСЯ В КОМУНАЛЬНІЙ ВЛАСНОСТІ ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21163137ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування та сушені продукти різні- ID: UA-2026-08-31-004237-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237531
ВЕЛИКОДИМЕРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22207996ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розміщення інформаційних матеріалів у газеті "Голос краю"- ID: UA-2026-08-31-004233-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237530
ЮРКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418653ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розетка,вилка елекрична- ID: UA-2026-08-31-004230-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237527
ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
будівельні матеріали- ID: UA-2026-08-31-004234-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237526
КП "Нові Стрілища" Бібрської міської ради ЄДРПОУ: 25235827ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (Обладнання підсилення GSM...×-
Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (Обладнання підсилення GSM сигналу)
- ID: UA-2026-08-31-004226-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237523
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з технічного обслуговування вогнегасників- ID: UA-2026-08-31-004235-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237521
ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 29.07.2026 року № 1-13-2026-002474 на стадії провадження ДР
- ID: UA-2026-08-31-004228-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237520
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -