-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
папір для друку, формату А4, 80 г/м2, клас В- ID: UA-2026-09-04-007277-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296003
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД ЄДРПОУ: 34824364ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пружини підвіски, подушка амортизатора (переднього) L, подушка амортизатора (заднього) R,...×-
Пружини підвіски, подушка амортизатора (переднього) L, подушка амортизатора (заднього) R, автолампа
- ID: UA-2026-09-04-007270-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296001
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського хар...×-
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-09-04-007267-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295999
Опорний заклад "Вишнівський ліцей" Вишнівської сільської ради ЄДРПОУ: 23018304ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
10мм.Шнур №44 ЕВРО білий 2440 кN- ID: UA-2026-09-04-007269-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295996
Комунальна спеціальна воєнізована аварійно-рятувальна служба ЄДРПОУ: 26123450ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби для ванної кімнати- ID: UA-2026-09-04-007268-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295995
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ГЛУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02007517ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення поточного ремонту автотранспортного засобу- ID: UA-2026-09-04-007275-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295994
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій території на вулиці Церковна, 34 в селі Старі Кривотули Тисменицької міської р...×-
Благоустрій території на вулиці Церковна, 34 в селі Старі Кривотули Тисменицької міської ради Івано-Франківської області
- ID: UA-2026-09-04-007265-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295989
Тисменицька міська рада ЄДРПОУ: 04356165ДК 021:2015: 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
масло- ID: UA-2026-09-04-007255-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295988
ЗАРІЧАНСЬКА ГІМНАЗІЯ РУЖИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22058922ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі та чистящі засоби (ДК 021:2015 39830000-9 - Продукція для чищення)- ID: UA-2026-09-04-007259-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295985
Скориківська сільська рада ЄДРПОУ: 04394303ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби медичного призначення: Презервативи- ID: UA-2026-09-04-007261-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295984
Державна установа «Східне територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України» ЄДРПОУ: 08805223ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання довгострокового користування: слайсер професійний, картоплечистка- ID: UA-2026-09-04-007260-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295983
ДК 021:2015: 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюнуАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноутбуки- ID: UA-2026-09-04-007221-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295982
Військова частина А1964 ЄДРПОУ: 08153571ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 – 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Проведення програми М...×-
код ДК 021:2015 – 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Проведення програми МПР: Клінічна біохімія в клінічній лабораторній діагностиці (1-й етап), Проведення програми МПР: Імунохімія (2-й етап)
- ID: UA-2026-09-04-007256-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295981
Комунальне підприємство "Медичне об′єднання Луцької міської територіальної громади" ЄДРПОУ: 01982985ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-09-04-007252-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295980
Комунальна установа "Благоустрійсервіс" Березівської сільської ради ЄДРПОУ: 44190179ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані з базами даних- ID: UA-2026-09-04-007254-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295979
Новоархангельська селищна рада ЄДРПОУ: 04367217ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихАктивна -