-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Епоксидний ґрунт для бетонних поверхонь 5 кг.- ID: UA-2026-09-06-000402-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304161
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3017 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39309315ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Яйце куряче столове, категорія Перша (M)- ID: UA-2026-09-06-000255-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304160
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3017 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39309315ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір офісний, форматний- ID: UA-2026-09-06-000489-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304159
Військова частина А5130 ЄДРПОУ: 26643020ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 09:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Наливна епоксидна підлога RAL 7040 для промислових приміщень 10 кг.- ID: UA-2026-09-06-000400-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304158
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3017 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39309315ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-06-000488-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304157
ВІДДІЛ ОСВІТИ ОНУФРІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44108409ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Навчальний манекен для відпрацювання навичок надання допомоги при травмах- ID: UA-2026-09-06-000485-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304155
Військова частина А 0807 ЄДРПОУ: 08081972ДК 021:2015: 39162110-9 Навчальне приладдяПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
технічний нагляд за роботами з Поточного ремонту по заміні окремих дверних блоків в примі...×-
технічний нагляд за роботами з Поточного ремонту по заміні окремих дверних блоків в приміщени електрощитової Комунального позашкільного навчального закладу «Одеський будинок дитячої та юнацької творчості «Тоніка» за адресою: м. Одеса, пр. Князя Володимира Великого, 106-А, код ЕЗС 021:2015: 71240000-2 (архітектурні, інженерні та планувальні послуги) по КЕКВ 2240, КПКВК 0611070.
- ID: UA-2026-09-06-000486-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304154
Комунальна установа "Центр фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Пересипського району м. Одеси" ЄДРПОУ: 40703235ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тест-смужки для вимірювання рівня глюкози в крові Finetest Auto-Coding Premium №50 (ДК021:...×-
Тест-смужки для вимірювання рівня глюкози в крові Finetest Auto-Coding Premium №50 (ДК021:2015 - 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання; НК 031:2024 – W01001060101 Тест смужки для вимірювання рівня глюкози в крові )
- ID: UA-2026-09-06-000484-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304153
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Медичний центр Феодосіївської сільської ради» Обухівського району Київської області ЄДРПОУ: 44967343ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Базова дистанційно керована платформа з двигуном внутрішнього згоряння безпілотного наземн...×-
Базова дистанційно керована платформа з двигуном внутрішнього згоряння безпілотного наземного комплексу "МАУЛ"
- ID: UA-2026-09-06-000463-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304152
Військова частина А5102 ЄДРПОУ: 26642948ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Реагенти для аналізатора Mindray- ID: UA-2026-09-06-000460-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304151
Військова частина А5102 ЄДРПОУ: 26642948ДК 021:2015: 33696000-5 Реактиви та контрастні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Тест на 4 інфекції- ID: UA-2026-09-06-000469-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304150
Військова частина А5102 ЄДРПОУ: 26642948ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Скальпелі- ID: UA-2026-09-06-000465-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304148
Військова частина А5102 ЄДРПОУ: 26642948ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Без аукціону
Велосипед з електроприводом ДК 021:2015: 34422000-7 — «Моторизовані велосипеди»- ID: UA-2026-09-06-000483-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304147
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОРОДНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38232556ДК 021:2015: 34422000-7 Моторизовані велосипедиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 22.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Дренажі торакальні- ID: UA-2026-09-06-000456-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304146
Військова частина А5102 ЄДРПОУ: 26642948ДК 021:2015: 33141640-8 ДренажіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильні прилади- ID: UA-2026-09-06-000482-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304145
ВІДДІЛ ОСВІТИ ОНУФРІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44108409ДК 021:2015: 38410000-2 Лічильні приладиЗавершена -