-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба- ID: UA-2026-09-04-009218-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297901
ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оброблені фрукти та овочі за кодом ДК 021:2015:15330000-0- ID: UA-2026-09-04-009198-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297897
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
3922 комплект "Ротанг" з кришкою- ID: UA-2026-09-04-009208-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297894
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мікробіологічне дослідження води питної; Санітарно-хімічне дослідження води питної- ID: UA-2026-09-04-009183-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297890
КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ № 5 З ПОЧАТКОВОЮ ШКОЛОЮ КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33460671ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Муфта універсальна, фланцевий адаптер, засувка, хомут- ID: UA-2026-09-04-009190-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297888
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖОВКІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА" ЄДРПОУ: 03333110ДК 021:2015: 44480000-8 Протипожежне обладнання різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску- ID: UA-2026-09-04-009196-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297886
Кубейська сільська рада Болградського району Одеської області ЄДРПОУ: 04378209ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
фарба- ID: UA-2026-09-04-009205-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297885
Відділ культури і туризму Дубенської міської ради ЄДРПОУ: 23308953ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електротовари- ID: UA-2026-09-04-009213-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297884
Хмельницький обласний центр з гідрометеорології ЄДРПОУ: 21314240ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа гречана. Крупа пшоняна- ID: UA-2026-09-04-009202-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297883
Виконавчий комітет Драбинівської сільської ради Полтавського району Полтавської області ЄДРПОУ: 04382518ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Принтер Canon- ID: UA-2026-09-04-009188-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297882
Ходорівська міська рада ЄДРПОУ: 26269449ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дріжджі- ID: UA-2026-09-04-009215-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297881
Управління освіти, молоді та спорту Березанської міської ради ЄДРПОУ: 22203100ДК 021:2015: 15898000-9 ДріжджіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремкомплект для трансформатора ТМ 400 кВар- ID: UA-2026-09-04-009187-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297877
ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне переоснащення ПС-35 "Я-12" 35/10 кВ з заміною масляних вимикачів 10 кВ...×-
Технічне переоснащення ПС-35 "Я-12" 35/10 кВ з заміною масляних вимикачів 10 кВ на вакуумні з пристроями мікропроцесорного захисту (комірок № 7, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22)
- ID: UA-2026-09-04-009184-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297876
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по збереженню майна в адміністративному будинку (договір ЦПХ)- ID: UA-2026-09-04-009185-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297875
ДЕРЖАВНА ЕКОЛОГІЧНА ІНСПЕКЦІЯ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37979894ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Періодичний технічний огляд ліфта- ID: UA-2026-09-04-009189-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297874
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙН ТА РЕПРЕСОВАНИХ ІМ.Ю.ЛИПИ" ЄДРПОУ: 01998161ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -