-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети різні та плівка харчова- ID: UA-2026-09-03-001703-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275142
Вільшанський ліцей Вільшанської селищної ради ЄДРПОУ: 22224444ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 39830000-9 - Продукція для чищення (Порошок для прання 10 кг, Засіб для...×-
Код ДК 021:2015 - 39830000-9 - Продукція для чищення (Порошок для прання 10 кг, Засіб для миття підлоги 5 л, Засіб для миття вікон, Засіб для миття рук 5 л, Чистяще, Білизна, Сантрі МІЛАМ)
- ID: UA-2026-09-03-001688-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275140
КП КНП"Миргородський міський центр ПМСД ЄДРПОУ: 42075445ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби, код ДК 021:2015 – 15840000-8- ID: UA-2026-09-03-001683-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275139
ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий 50%- ID: UA-2026-09-03-001686-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275138
МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ "ХУТІР ВІЛЬНИЙ" ЄДРПОУ: 08733788ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-09-03-001699-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275136
Золочівський професійний ліцей ЄДРПОУ: 02545365ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із встановлення кондиціонерів в адміністративному приміщенні Литовезької сільської...×-
Послуги із встановлення кондиціонерів в адміністративному приміщенні Литовезької сільської територіальної громади за адресою: Волинська область, Володимирський р-н вул. Володимира Якобчука, 11
- ID: UA-2026-09-03-001689-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275135
ЛИТОВЕЗЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04335252ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція- ID: UA-2026-09-03-001687-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275134
Середня загальноосвітня школа №100 м. Львова ЄДРПОУ: 22350203ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015 66510000-8 Страхові послуги (Код ДК 021:2015 66516100-1 Послуги зі страхув...×-
Код ДК 021:2015 66510000-8 Страхові послуги (Код ДК 021:2015 66516100-1 Послуги зі страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспорту)
- ID: UA-2026-09-03-001680-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275133
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3011 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23313871ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуги оренди екскаватора з...×-
Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуги оренди екскаватора з оператором)
- ID: UA-2026-09-03-001694-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275132
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автозапчастини- ID: UA-2026-09-03-001696-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275131
Ічнянський національний природний парк ЄДРПОУ: 33015993ДК 021:2015: 34900000-6 Транспортне обладнання та запасні частини різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання миючих та дезінфікуючих засобів- ID: UA-2026-09-03-001684-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275130
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР № 9" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20216742ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 72220000-3 Консультаційні послуги з питань систем та технічних питань- ID: UA-2026-09-03-001678-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275129
ДК 021:2015: 72220000-3 Консультаційні послуги з питань систем та з технічних питаньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Катриджи до багатофункціональних пристроїв- ID: UA-2026-09-03-001682-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275128
Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради ЄДРПОУ: 04055009ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з використанням техніки ГРП в процесі гідравлічного розриву пластів (ГРП) на об’єк...×-
Послуги з використанням техніки ГРП в процесі гідравлічного розриву пластів (ГРП) на об’єктах АТ «Укрнафта»
- ID: UA-2026-09-03-001679-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275127
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 76210000-8 Послуги, пов’язані з видобуванням нафтиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грунтовка (10л ) ,суха штукатурка (25 кг)- ID: UA-2026-09-03-001677-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275126
ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -