-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційно-консультативні послуги по супроводженню комп’ютерної програми «М.Е.Doc» Модул...×-
Інформаційно-консультативні послуги по супроводженню комп’ютерної програми «М.Е.Doc» Модуль «Облік ПДВ»
- ID: UA-2026-09-04-001599-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290411
Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Запорізький професійний коледж готельно -ресторанного бізнесу" ЄДРПОУ: 01566560ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Диски до мотокоси Дубівський старостинський округ- ID: UA-2026-09-04-001615-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290410
Окнянська селищна рада Подільського району Одеської області ЄДРПОУ: 04379924ДК 021:2015: 16820000-9 Частини для лісогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб для чищення димоходів SPALSADZ Польща 1000г- ID: UA-2026-09-04-001616-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290409
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Вінницькій області ЄДРПОУ: 26286152ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з чищення та промивки каналізаційного колектора за ДК 021:2015 код – 90470000-2 По...×-
Послуги з чищення та промивки каналізаційного колектора за ДК 021:2015 код – 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторів
- ID: UA-2026-09-04-001614-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290408
Комунальне підприємство "Тролейбусне депо №3" ЄДРПОУ: 37765993ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд по об'єкту " Капітальний ремонт дорожнього покриття проїзної...×-
Технічний нагляд по об'єкту " Капітальний ремонт дорожнього покриття проїзної частини по вулиці Шолуденка в с. Лебедівка Вишгородського району Київської області "(71520000-9 - Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)
- ID: UA-2026-09-04-001613-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290404
Пірнівська сільська рада ЄДРПОУ: 04359643ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
22820000-4 - Бланки- ID: UA-2026-09-04-001612-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290401
Виконавчий комітет Кобеляцької міської ради ЄДРПОУ: 04057304ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо ДП-Євро5)- ID: UA-2026-09-04-001610-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290400
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ" ЄДРПОУ: 40996564ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарські товари та інвентар- ID: UA-2026-09-04-001601-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290398
ЯСНОГІРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВИРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33213916ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дріт зварювальний обміднений- ID: UA-2026-09-04-001600-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290396
ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Архівна шафа з розсувною системою дверей (ДК 021: 2015: 39130000-2 - Офісні меблі)- ID: UA-2026-09-04-001597-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290392
Управління муніципальної варти Ужгородської міської ради ЄДРПОУ: 45122445ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Торги за правилами організатора
-
КЕП
Повірка засобів вимірювальної техніки- ID: UA-2026-09-04-001590-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290390
Кропивницька філія Товариства з обмеженою відповідальністю «Газорозподільні мережі України» ЄДРПОУ: 45068116ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 10.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
лампа LED- ID: UA-2026-09-04-001585-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290388
ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мітли, щітки та інше господарське приладдя- ID: UA-2026-09-04-001594-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290386
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 1 М. КРОПИВНИЦЬКОГО" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 38802559ДК 021:2015: 39224000-8 Мітли, щітки та інше господарське приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Будівельні матеріали- ID: UA-2026-09-04-001607-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290384
Військова частина А3336 ЄДРПОУ: 08434904ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів (інформаційно-тематичний семінар...×-
80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів (інформаційно-тематичний семінар на тему: "Методи проведення щозмінних передрейсових та післярейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів" з видачею свідоцтва (Клюєва О.Ю.))
- ID: UA-2026-09-04-001598-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290382
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання МВС України по Сумській області" ЄДРПОУ: 08733899ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -