-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 39294100-0 Інформаційна та рекламна продукція- ID: UA-2026-09-02-012587-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271362
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОЇЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41216361ДК 021:2015: 39294100-0 Інформаційна та рекламна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Надання послуг зі збору вихідних даних, отримання технічних умов та розроблення технічног...×-
«Надання послуг зі збору вихідних даних, отримання технічних умов та розроблення технічного завдання на проєктування об'єкта: «Реконструкція будівлі господарського корпусу літ. «Е» під розміщення автономної газової котельні з реконструкцією системи теплопостачання Київського пансіонату ветеранів праці за адресою: місто Київ, вулиця Кубанської України, 2»».
- ID: UA-2026-09-02-012594-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271361
Київський пансіонат ветеранів праці ЄДРПОУ: 03188783ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-09-02-012586-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271360
Миргородський ліцей імені Т.Г. Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області ЄДРПОУ: 22548394ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту пасажирського ліфта, встановленого в житловому будинку за адре...×-
Послуги з поточного ремонту пасажирського ліфта, встановленого в житловому будинку за адресою: просп. Оболонський, 14-А (п.1, Рег.49263 ) в Оболонському районі м. Києва, код ДК 021:2015 – 50710000-5 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель.
- ID: UA-2026-09-02-012596-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271358
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39611267ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39290000-1 - Фурнітура різна- ID: UA-2026-09-02-012598-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271357
Управління поліції охорони в Чернігівській області ЄДРПОУ: 40109021ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сітка для бадмінтону Yonex AC141EX, Код ДК 021:2015 (CPV) : 39540000-9 Вироби різні з кана...×-
Сітка для бадмінтону Yonex AC141EX, Код ДК 021:2015 (CPV) : 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
- ID: UA-2026-09-02-012589-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271356
Відокремлений підрозділ громадської організації "Федерація бадмінтону України" у Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 42884805ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба, муфта, шланг- ID: UA-2026-09-02-012582-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271354
ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням, Інформаційно-консультативні послуги по робо...×-
Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням, Інформаційно-консультативні послуги по роботі з програмним забезпеченням - 7 послуг
- ID: UA-2026-09-02-012585-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271351
Управління з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради Броварського району Київської області ЄДРПОУ: 24209727ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко- ID: UA-2026-09-02-012583-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271350
ДМИТРУШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДМИТРУШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24352198ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні дослідження води на санітарно-хімічні та бактеріологічні показники, овочі на н...×-
Лабораторні дослідження води на санітарно-хімічні та бактеріологічні показники, овочі на нітрати та цезій 137
- ID: UA-2026-09-02-012577-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271349
Липовецький ліцей №1 ім. В. Липківського Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 41865886ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу, а саме: Vol...×-
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу, а саме: Volkswagen Crafter (WV1ZZZ2EZD6035354), Mitsubishi Pajero (JMBORK9608J000763) за кодом ДК 021:2015 50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання"
- ID: UA-2026-09-02-012580-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271348
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплексне страхування майна- ID: UA-2026-09-02-012579-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271346
Вінницький обласний художній музей ЄДРПОУ: 02131798ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуга з виконання монтажу системи електромережі в будівлях- ID: UA-2026-09-02-012564-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271342
Військова частина А2602 ЄДРПОУ: 08023064ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 23:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення лекцій, занять, семінарів на протипожежну тематику- ID: UA-2026-09-02-012578-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271341
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44104781ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Овочі (морква свіжа, цибуля ріпчаста свіжа)- ID: UA-2026-09-02-012566-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271340
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3114 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 45526274ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 17:00)
-