-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015:71330000-0 Інженерні послуги різні(технічні умови)- ID: UA-2026-09-01-007113-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253947
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38500095ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Планшет- ID: UA-2026-09-01-007110-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253941
Державний архів м. Києва ЄДРПОУ: 03494327ДК 021:2015: 30213200-7 Планшетні комп’ютериАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
холодильник- ID: UA-2026-09-01-007108-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253940
Ліцей «Оріяна» Львівської міської ради ЄДРПОУ: 20822052ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гумові вироби- ID: UA-2026-09-01-007105-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253937
МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кришка для унітазу- ID: UA-2026-09-01-007106-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253935
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Калинка" Охтирської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 33158709ДК 021:2015: 44411700-1 Сидіння для унітазів, кришки для унітазів, унітази та зливні бачкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інтерактивна панель- ID: UA-2026-09-01-007088-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253934
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива- ID: UA-2026-09-01-007075-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253933
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ МІСЬКИМ ГОСПОДАРСТВОМ" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 34778905ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
цукор- ID: UA-2026-09-01-007099-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253932
БІЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34010870ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір письмовий А4 Crystal Pro 80 г/м2 500 арк.; ручка Passion; ручка кулькова Penzo; олів...×-
Папір письмовий А4 Crystal Pro 80 г/м2 500 арк.; ручка Passion; ручка кулькова Penzo; олівець простий Marco; гумка Kon-i-noor; ручка кулькова.
- ID: UA-2026-09-01-007103-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253931
Звягельська квартирно-експлуатаційна частина (району) ЄДРПОУ: 07760151ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Будівельні товари- ID: UA-2026-09-01-007096-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253929
ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя- ID: UA-2026-09-01-007098-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253926
Староушицька селищна рада, вул. Українська, буд. 5, селище Стара Ушиця, Хмельницька область, Україна, 32385 ЄДРПОУ: 03308388ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
розподіл електричної енергії- ID: UA-2026-09-01-007087-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253925
Заклад дошкільної освіти №30 міста Житомира ЄДРПОУ: 22060304ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Теплолічильники ультразвукові з витратомірними ділянками різьбового та фланцевого типу на...×-
Теплолічильники ультразвукові з витратомірними ділянками різьбового та фланцевого типу на діаметр трубопроводу 25мм, 40мм, 50мм, 65мм, 80мм
- ID: UA-2026-09-01-007086-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253921
ПрАТ "Черкаське хімволокно" ЄДРПОУ: 00204033ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеціальне щорічне навчання робітників за професією оператор котельнь- ID: UA-2026-09-01-007090-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253920
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44011315ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт системи опалення Знаменівського ліцею- ID: UA-2026-09-01-007092-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253919
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42686526ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАктивна -