-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тест-смужки для вимірювання рівня глюкози в крові Finetest Auto-Coding Premium №50 (ДК021:...×-
Тест-смужки для вимірювання рівня глюкози в крові Finetest Auto-Coding Premium №50 (ДК021:2015 - 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання; НК 031:2024 – W01001060101 Тест смужки для вимірювання рівня глюкози в крові )
- ID: UA-2026-09-06-000484-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304153
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Медичний центр Феодосіївської сільської ради» Обухівського району Київської області ЄДРПОУ: 44967343ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Базова дистанційно керована платформа з двигуном внутрішнього згоряння безпілотного наземн...×-
Базова дистанційно керована платформа з двигуном внутрішнього згоряння безпілотного наземного комплексу "МАУЛ"
- ID: UA-2026-09-06-000463-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304152
Військова частина А5102 ЄДРПОУ: 26642948ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Реагенти для аналізатора Mindray- ID: UA-2026-09-06-000460-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304151
Військова частина А5102 ЄДРПОУ: 26642948ДК 021:2015: 33696000-5 Реактиви та контрастні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Тест на 4 інфекції- ID: UA-2026-09-06-000469-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304150
Військова частина А5102 ЄДРПОУ: 26642948ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Скальпелі- ID: UA-2026-09-06-000465-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304148
Військова частина А5102 ЄДРПОУ: 26642948ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Без аукціону
Велосипед з електроприводом ДК 021:2015: 34422000-7 — «Моторизовані велосипеди»- ID: UA-2026-09-06-000483-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304147
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОРОДНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38232556ДК 021:2015: 34422000-7 Моторизовані велосипедиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 22.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Дренажі торакальні- ID: UA-2026-09-06-000456-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304146
Військова частина А5102 ЄДРПОУ: 26642948ДК 021:2015: 33141640-8 ДренажіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильні прилади- ID: UA-2026-09-06-000482-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304145
ВІДДІЛ ОСВІТИ ОНУФРІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44108409ДК 021:2015: 38410000-2 Лічильні приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродукти (Крохмаль)- ID: UA-2026-09-06-000480-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304143
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ № 1 ІМ. Т.Г. ШЕВЧЕНКА КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23101028ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
молочні продукти різні- ID: UA-2026-09-06-000478-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304141
НЕМИРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ АКАДЕМІКА НАН УКРАЇНИ ІВАНА ФЕДОРОВИЧА КУРАСА БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37342997ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві соки- ID: UA-2026-09-06-000477-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304140
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ № 1 ІМ. Т.Г. ШЕВЧЕНКА КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23101028ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з Поточного ремонту по заміні окремих дверних блоків в приміщенні електрощитової Ко...×-
Роботи з Поточного ремонту по заміні окремих дверних блоків в приміщенні електрощитової Комунального позашкільного навчального закладу «Одеський будинок дитячої та юнацької творчості «Тоніка» за адресою: м. Одеса, пр. Князя Володимира Великого, 106-А за кодом національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015 код 45450000-6- Інші завершальні будівельні роботи,
- ID: UA-2026-09-06-000475-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304138
Комунальна установа "Центр фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Пересипського району м. Одеси" ЄДРПОУ: 40703235ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукція (Цукор)- ID: UA-2026-09-06-000473-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304136
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ № 1 ІМ. Т.Г. ШЕВЧЕНКА КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23101028ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-06-000471-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304135
ВІДДІЛ ОСВІТИ ОНУФРІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44108409ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Курятина, Курятина, Яловичина- ID: UA-2026-09-06-000472-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304134
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 18:41)
-