-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (Крупа ячна (ячміна), круп...×-
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (Крупа ячна (ячміна), крупа ячна (перлова), крупа пшенична, крупа горохова, крупа кукурудзяна)
- ID: UA-2026-09-01-005206-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252025
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОГІРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" БІЛОГІРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004172ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2026-09-01-005207-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252024
В/Ч А 1559 ЄДРПОУ: 08164149ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замок навісний- ID: UA-2026-09-01-005202-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252020
ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
LED лампи денного світла- ID: UA-2026-09-01-005119-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252019
ВІДДІЛ УРЯДОВОГО ФЕЛЬД’ЄГЕРСЬКОГО ЗВ'ЯЗКУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ В МІСТІ ЧЕРНІВЦЯХ ЄДРПОУ: 01189883ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
макарони- ID: UA-2026-09-01-005201-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252018
ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
елементи електричних схем- ID: UA-2026-09-01-005198-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252017
ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ ЄДРПОУ: 35434601ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Водонагрівачі- ID: UA-2026-09-01-005200-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252016
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання (перезарядка та технічн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання (перезарядка та технічне обслуговування вогнегасників (діагностика, перезарядка, вибраковування, ремонт)
- ID: UA-2026-09-01-005199-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252015
ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
страхування майна- ID: UA-2026-09-01-005184-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252014
ВІДДІЛ УРЯДОВОГО ФЕЛЬД’ЄГЕРСЬКОГО ЗВ'ЯЗКУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ В МІСТІ ЧЕРНІВЦЯХ ЄДРПОУ: 01189883ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі- ID: UA-2026-09-01-005196-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252013
Чортківський академічний ліцей імені Романа Ільяшенка Чортківської міської раді Тернопільської області ЄДРПОУ: 21168850ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко та вершки- ID: UA-2026-09-01-005191-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252011
БЕРЕЗІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ГОРІНЧІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34901036ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Брикети торф'яні, в Біг-бег, ДСТУ 2042-92; Брикети паливні Pini Kay, деревина листяни...×-
Брикети торф'яні, в Біг-бег, ДСТУ 2042-92; Брикети паливні Pini Kay, деревина листяних порід, група 1, ДСТУ 8358
- ID: UA-2026-09-01-005193-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252010
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ЛЮБОТИНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ЛЮБОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42409961ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги екскаватора-навантажувача- ID: UA-2026-09-01-005192-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252009
ДІКЗ "Трипільська культура" ЄДРПОУ: 26535537ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бетонні вироби (бруківка)- ID: UA-2026-09-01-005189-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252007
Комунальне підприємство "Вигодський комбінат комунальних підприємств" Вигодської селищної ради Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 32149468ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
функціональне навчання працівників Замовника з питань цивільного захисту- ID: UA-2026-09-01-005183-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252005
Комунальне некомерційне підприємство "Клінічний перинатальний центр Пресвятої Діви Марії" Сумської міської ради ЄДРПОУ: 02000323ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -