-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт частини покрівлі, пошкодженого в наслідок стихійного лиха Підлісненської г...×-
Поточний ремонт частини покрівлі, пошкодженого в наслідок стихійного лиха Підлісненської гімназії Новоодеської міської ради за адресою: с. Підлісне, Миколаївського району, Миколаївської області, вул. Центральна, 43 за ДК 021:2015–45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
- ID: UA-2026-09-03-015258-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288590
Управління освіти Новоодеської міської ради ЄДРПОУ: 44059865ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт сходів та влаштування пандуса до будівлі КЗ ЛОР "Лешківський психонев...×-
Поточний ремонт сходів та влаштування пандуса до будівлі КЗ ЛОР "Лешківський психоневрологічний інтернат" по вул. Широка,29 в с.Лешків Шептицького району Львівської області
- ID: UA-2026-09-03-015257-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288589
КЗЛОР "Лешківський психоневрологічний інтернат" ЄДРПОУ: 03188914ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай- ID: UA-2026-09-03-015256-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288588
Джуринський ліцей Джуринської сільської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 20099029ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування автомобіля службового- ID: UA-2026-09-03-015255-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288587
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПРИШИБСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04384687ДК 021:2015: 66516100-1 Послуги зі страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспортуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Кар'єрний GPS:...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Кар'єрний GPS: програма особистісного розвитку й кар'єрного орієнтування з урахуванням гендерного різноманіття. 8-9 класи» для закладів загальної середньої освіти (авт. Ірина Плешакова) у кількості 1 обліково-видавничих аркушів.
- ID: UA-2026-09-03-015253-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288586
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія соняшникова рафінована- ID: UA-2026-09-03-015254-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288585
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Г.Т. Танцюри с. Зятківці Гайсинської міської ради ЄДРПОУ: 26234362ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари.- ID: UA-2026-09-03-015252-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288584
ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Томатна паста ГУРМАН с/б. 465 г- ID: UA-2026-09-03-015251-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288583
Тростянецька гімназія Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 24902641ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджа Класифікація за ДК 021-2015 (CPV)50310000-1 - Технічне обслуговування і...×-
Заправка картриджа Класифікація за ДК 021-2015 (CPV)50310000-1 - Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
- ID: UA-2026-09-03-015250-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288582
Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04373057ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Кар'єрний GPS:...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Кар'єрний GPS: програма особистісного розвитку й кар'єрного орієнтування з урахуванням гендерного різноманіття. 8-9 класи» для закладів загальної середньої освіти (авт. Ірина Плешакова) у кількості 1 обліково-видавничих аркушів.
- ID: UA-2026-09-03-015249-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288581
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-09-03-015248-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288580
Мирогощанський ліцей Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області ЄДРПОУ: 24169956ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:33120000-7 "Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання...×-
ДК 021:2015:33120000-7 "Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання" (Електронейроміограф з додатковим модулем викликаних потенціалів; НК 024:2023:11474 "Електроміограф")
- ID: UA-2026-09-03-015245-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288579
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7366 ЄДРПОУ: 26615207ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести швидкі на наркотичні речовини: метод ІХА, специфічність від 99%, чутливість від 99%,...×-
Тести швидкі на наркотичні речовини: метод ІХА, специфічність від 99%, чутливість від 99%, матеріал досліджень сеча, тест-панель, визначають: MTD300, MDPV1000, AMP500, ТНС50, α-PVP1000, MCAT500; Комбінований тест на 10 наркотиків : амфетамін (AMP500)/кокаїн (COC300)/марихуану (ТНС50)/метамфетамін (MET500)/морфін (MOP300)/фенциклідин (PCP25)/бензодіазепін (BZO300)/екстазі (MDMA500)/метадон (MTD300)/барбітурати (BAR300) в сечі; Комбінований тест на 10 наркотиків : Швидкий тест на метамфетамін (mAMP/МЕТ), марихуану (ТНС), морфін (МОР), котинін (COT), метадон (MTD),барбітурати (BAR), амфетамін (AMP), бензодіазепін (BZO), фенциклідин (PCP), екстазі (MDMA) в сечі №1; Швидкий тест на бупренорфін (BUP)/(BUP10) в сечі, тест-смужка; Швидкий тест на морфін (MOP), для визначення в сечі, №1; Швидкий тест на амфетамін (AMP)/(AMP1000)/(AMP300)/(AMP500) в сечі, тест-смужка; Швидкий тест на марихуану (ТНС)/(ТНС50) в сечі, тест-смужка; Швидкий тест на метадон (MTD)/(MTD300) в сечі, тест-смужка; Тести швидкі для: виявлення антитіл до ВІЛ-2, антитіл до ВІЛ-1, антитіл до ВІЛ 1/2, вірусу ВІЛ-2, вірусу ВІЛ-1, метод: ІХА, матеріал: плазма, сироватка, цільна кров, специфічність: 99.75-100%, чутливість: 99.84-100%; Швидкий тест на бупренорфін (BZO)/(BZO300) в сечі, тест-смужка
- ID: UA-2026-09-03-015247-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288578
Комунальне некомерційне підприємство «Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоров’я Івано-Франківської обласної ради» ЄДРПОУ: 03092209ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
1. Акумуляторні батареї LP LiFePO4 12,8V – 100 Ah (1280Wh) (BMS 100A/50A) 2. Акумуляторні...×-
1. Акумуляторні батареї LP LiFePO4 12,8V – 100 Ah (1280Wh) (BMS 100A/50A) 2. Акумуляторні батареї LP LiFePO4 25,6V – 100 Ah (2560Wh) (BMS 100A/50A) 3. Акумуляторна батарея LP LiFePO4 51,2V-100AH (5120Wh) (BMS JK 100A/50a) RM BL
- ID: UA-2026-09-03-015242-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288577
Військова частина А2171 ЄДРПОУ: 08309566ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 08:59)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт системи опалення-встановлення вузла обліку теплової енергії в будівлі н...×-
Капітальний ремонт системи опалення-встановлення вузла обліку теплової енергії в будівлі навчального корпусу.
- ID: UA-2026-09-03-015244-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288576
Гайсинський медичний фаховий коледж ЄДРПОУ: 02011019ДК 021:2015: 51210000-7 Послуги зі встановлення вимірювального обладнанняЗавершена -