-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щоденник спостережень вихователя інклюзивної групи (журнали)- ID: UA-2026-09-01-005212-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252034
ПАСІЧНЯНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "ЛІСОВА КАЗКА" ПАСІЧНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38026233ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з перевезення транспортних засобів спеціалізованим автомобілем- ID: UA-2026-09-01-005218-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252032
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ М. СЛОВ’ЯНСЬК» ЄДРПОУ: 01991122ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єк...×-
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручень
- ID: UA-2026-09-01-005211-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252031
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шланг для поливу, котушка, з'єднувач- ID: UA-2026-09-01-005210-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252029
ВК ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ГОРОДИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04407661ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-01-005208-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252028
Запорізький обласний центр з гідрометеорології ЄДРПОУ: 20508083ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олівець столярний Корона 250мм- ID: UA-2026-09-01-005213-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252026
Чортківський академічний ліцей імені Романа Ільяшенка Чортківської міської раді Тернопільської області ЄДРПОУ: 21168850ДК 021:2015: 30192130-1 ОлівціАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (Крупа ячна (ячміна), круп...×-
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (Крупа ячна (ячміна), крупа ячна (перлова), крупа пшенична, крупа горохова, крупа кукурудзяна)
- ID: UA-2026-09-01-005206-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252025
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОГІРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" БІЛОГІРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004172ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2026-09-01-005207-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252024
В/Ч А 1559 ЄДРПОУ: 08164149ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційні системи Хелсі- ID: UA-2026-09-01-005205-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252023
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42368260ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замок навісний- ID: UA-2026-09-01-005202-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252020
ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
LED лампи денного світла- ID: UA-2026-09-01-005119-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252019
ВІДДІЛ УРЯДОВОГО ФЕЛЬД’ЄГЕРСЬКОГО ЗВ'ЯЗКУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ В МІСТІ ЧЕРНІВЦЯХ ЄДРПОУ: 01189883ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
макарони- ID: UA-2026-09-01-005201-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252018
ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
елементи електричних схем- ID: UA-2026-09-01-005198-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252017
ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ ЄДРПОУ: 35434601ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Водонагрівачі- ID: UA-2026-09-01-005200-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252016
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання (перезарядка та технічн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання (перезарядка та технічне обслуговування вогнегасників (діагностика, перезарядка, вибраковування, ремонт)
- ID: UA-2026-09-01-005199-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252015
ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняЗавершена -