-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаки поштової оплати (марки)- ID: UA-2026-08-31-007620-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240910
ДК 021:2015: 22410000-7 МаркиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пробірка вакуумна, пробірка центрифужна стерильна.- ID: UA-2026-08-31-007621-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240907
Комунальне некомерційне підприємство "Куп`янське територіальне медичне об`єднання" Куп`янської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 42582687ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шафи- ID: UA-2026-08-31-007635-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240906
Школа І-ІІІ ступенів № 276 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 01487866ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дверний блок за кодом ДК 021:2015:44220000-8 Столярні вироби- ID: UA-2026-08-31-007606-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240905
Відділ освіти, молоді та спорту Калинопільської селищної ради ЄДРПОУ: 44354464ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:44510000-8: Знаряддя (Свердло 14,0*260)- ID: UA-2026-08-31-007627-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240903
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня" Тиврівської селищної ради ЄДРПОУ: 01982689ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єк...×-
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручень
- ID: UA-2026-08-31-007611-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240901
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги зі страхування транспортних засобів- ID: UA-2026-08-31-007624-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240900
ГОЛОВНИЙ ОБ'ЄДНАНИЙ ЕЛЕКТРОННО-КОМУНІКАЦІЙНИЙ ВУЗОЛ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3077) ЄДРПОУ: 08803804ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для ремонту електромережі- ID: UA-2026-08-31-007640-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240898
Хворостівський ліцей Вишнівської сільської ради ЄДРПОУ: 21732569ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зонд 1021 для отоакустичної емісії OtoRead- ID: UA-2026-08-31-007618-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240897
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 03067009ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Клейонка медична підкладна – ДК 021:2015 – 33140000-3 - Медичні матеріали (Клейонка медичн...×-
Клейонка медична підкладна – ДК 021:2015 – 33140000-3 - Медичні матеріали (Клейонка медична підкладна – ДК 021:2015 – 33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування, код НК 024:2023 – 35339 - Простирадло прогумоване, код НК 031:2024 T020102 СПЕЦІАЛЬНІ ПРОСТИРАДЛА ДЛЯ ХІРУРГІЇ)
- ID: UA-2026-08-31-007617-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240896
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
водопостачання- ID: UA-2026-08-31-007623-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240895
ВОЛИНСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК ЄДРПОУ: 05384376ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аналітичний стандарт- ID: UA-2026-08-31-007599-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240894
Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби ЄДРПОУ: 00702245ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дюбель 6х60; Клямер для вагонки №5;Самонаріз по металу з пресшайбою;Анкер розпірний;Дюбель...×-
Дюбель 6х60; Клямер для вагонки №5;Самонаріз по металу з пресшайбою;Анкер розпірний;Дюбель 6х40;Самонаріз для г/к;Шуруп з шестигранною головкою;Дюбель 8х80, зг. коду ДК 021:2015 44530000-4 - Кріпильні деталі
- ID: UA-2026-08-31-007603-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240893
Відділ освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради ЄДРПОУ: 40208983ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 92310000-7 — Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літератур...×-
ДК 021:2015: 92310000-7 — Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів
- ID: UA-2026-08-31-007602-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240892
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "КИЇВСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ" ЄДРПОУ: 05492734ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби особистої гігієни ...- ID: UA-2026-08-31-007600-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240891
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "БУРШТИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" БУРШТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42244782ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -