-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-44160000-9-Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні...×-
ДК 021:2015-44160000-9-Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (труба ПЕ та фітинги)
- ID: UA-2026-08-31-007190-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240486
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
масажний стіл чорний- ID: UA-2026-08-31-007198-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240485
КНП "Залозецька районна лікарня" Залозецької селищної ради ЄДРПОУ: 02000754ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бронежилети 2 клас захисту з модулем захисту шиї- ID: UA-2026-08-31-007201-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240484
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мережеве обладнання- ID: UA-2026-08-31-007196-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240481
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоток- ID: UA-2026-08-31-007199-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240480
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АДМІНІСТРАЦІЯ РІЧКОВИХ ПОРТІВ" ЄДРПОУ: 33404067ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стенд "Герої не вмирають", комплект інформаційних стендів, табличка "Графік...- ID: UA-2026-08-31-007194-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240479
КІЦМАНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062127ДК 021:2015: 39154100-7 Виставкові стендиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лист металевий просічно-витяжний 1,5м (код ЄЗС ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стріч...×-
Лист металевий просічно-витяжний 1,5м (код ЄЗС ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами)
- ID: UA-2026-08-31-007202-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240478
Відділ освіти Ріпкинської селищної ради ЄДРПОУ: 44104357ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Класні журнали- ID: UA-2026-08-31-007203-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240477
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради ЄДРПОУ: 02143809ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі (Стяжка будівельна)- ID: UA-2026-08-31-007188-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240476
Хмелівська сільська рада ЄДРПОУ: 04389035ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-007173-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240472
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хек с/м, обезголовлений, 300-600г, ДСТУ 4868, Філе хека с/м, без шкіри, 200-300г, ДСТУ 437...×-
Хек с/м, обезголовлений, 300-600г, ДСТУ 4868, Філе хека с/м, без шкіри, 200-300г, ДСТУ 4379
- ID: UA-2026-08-31-007180-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240471
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44143092ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги інтернету- ID: UA-2026-08-31-007169-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240467
Комунальне підприємство " Підгайці-Водоканал " ЄДРПОУ: 36084902ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-08-31-007172-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240466
Комунальне некомерційне підприємство "Ширяївська центральна районна лікарня" Ширяївської селищної ради ЄДРПОУ: 01998934ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М'якоть без кістки яловича, охолоджена, ДСТУ 4589, Філе куряче, охолоджене, перша кат...×-
М'якоть без кістки яловича, охолоджена, ДСТУ 4589, Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143, М'якоть без кістки свинна, охолоджена, ДСТУ 4590
- ID: UA-2026-08-31-007171-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240464
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44143092ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліетиленові мішки та пакети для сміття- ID: UA-2026-08-31-007185-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240463
Комунальний заклад комбінованого типу "Вишгородський заклад дошкільної освіти "Золотий ключик" Вишгородської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 19406087ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -