-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби для ванної кімнати та кухні- ID: UA-2026-08-31-003296-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236583
Казанківський професійний аграрний ліцей ЄДРПОУ: 02546039ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-08-31-003294-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236582
ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби гігієни- ID: UA-2026-08-31-003289-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236579
Сумський обласний центр з гідрометеорології ЄДРПОУ: 21121370ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Роботи з виготовлення кошторисної документації по об'єкту "Нове будівництво ліні...×-
Роботи з виготовлення кошторисної документації по об'єкту "Нове будівництво лінії невибухових інженерних загороджень ділянка №33,№34 в **** області"
- ID: UA-2026-08-31-003244-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236575
Військова частина Т0140 ЄДРПОУ: 26641908ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйце куряче столове, категорія Перша (M) (ДК 021:2015 – 03140000-4 Продукція тваринництва...×-
Яйце куряче столове, категорія Перша (M) (ДК 021:2015 – 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція )
- ID: UA-2026-08-31-003263-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236574
Вертіївська сільська рада Ніжинського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04414313ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (шиномонтаж)- ID: UA-2026-08-31-003272-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236573
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МУНІЦИПАЛЬНА КОМПАНІЯ ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 30990215ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Приєднання (підключення) до мереж централізованого водопостачання будівлі майстерні з урах...×-
Приєднання (підключення) до мереж централізованого водопостачання будівлі майстерні з урахуванням перспективи будівництва укриття на території Ніжинської гімназії №13 Ніжинської міської ради Чернігівської області по вулиці Овдіївська, 227, м. Ніжин.
- ID: UA-2026-08-31-003295-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236572
Ніжинська гімназія №13 Ніжинської міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 26467735ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання насоса JET 1000- ID: UA-2026-08-31-003267-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236571
Управління культури, молоді та спорту Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області ЄДРПОУ: 43922893ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015-45320000-6 Ізоляційні роботи (Послуги з перевірки ізоляції проводів, кабел...×-
Код ДК 021:2015-45320000-6 Ізоляційні роботи (Послуги з перевірки ізоляції проводів, кабелів та апаратури, перевірки наявності кола між заземленими установками й елементами заземленої установки, перевірки повного опору петлі "фаза-нуль")
- ID: UA-2026-08-31-003288-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236570
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 45320000-6 Ізоляційні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подарунки та винагороди- ID: UA-2026-08-31-003258-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236568
УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ЗОЛОЧІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43949574ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виконання інженерних, гідрогеологічних вишукувань та топографо-геодезичних робіт...×-
Послуги з виконання інженерних, гідрогеологічних вишукувань та топографо-геодезичних робіт для виготовлення технічного паспорту водного об'єкта - ставка, розташованого на земельній ділянці з кадастровим номером 6824486000:02:006:0002
- ID: UA-2026-08-31-003285-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236567
СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04402824ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів- ID: UA-2026-08-31-003262-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236566
в/ч А 3177 ЄДРПОУ: 07742822ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл- ID: UA-2026-08-31-003241-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236565
Комунальне некомерційне підприємство "Подільський регіональний центр онкології Вінницької обласної Ради" ЄДРПОУ: 05484161ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сирні продукти (Сир твердий 50%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421),код ДК 021:2015-15540000-5 Сирні про...×-
Сирні продукти (Сир твердий 50%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421),код ДК 021:2015-15540000-5 Сирні продукти/ 15544000-3 — Твердий сир/
- ID: UA-2026-08-31-003254-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236563
Гадяцький геріатричний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189201ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гучномовець DJI AS1 Speaker для Matrice 4. Пропелери DJI Matrice 4 Series Standart Propell...×-
Гучномовець DJI AS1 Speaker для Matrice 4. Пропелери DJI Matrice 4 Series Standart Propellers за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 34740000-6 - Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів
- ID: UA-2026-08-31-003274-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236561
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588688ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-