-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мигалка лед (ДК 021:2015:31620000-8)- ID: UA-2026-08-31-005478-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238778
ВІДДІЛ ОСВІТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43976032ДК 021:2015: 31620000-8 Прилади звукової та візуальної сигналізаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Щогли 15 м. ал.фарб.- ID: UA-2026-08-31-005492-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238777
військова частина А4712 ЄДРПОУ: 26636758ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тумба з шухлядами- ID: UA-2026-08-31-005490-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238776
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:22520000-1 Обладнання для сухого витравлювання- ID: UA-2026-08-31-005484-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238774
Департамент освіти Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 02145725ДК 021:2015: 22520000-1 Обладнання для сухого витравлюванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з Монтажу кондиціонерів та промивки фреонових магістралей- ID: UA-2026-08-31-005477-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238773
ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондиціонер- ID: UA-2026-08-31-005479-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238771
Виконавчий комітет Ужгородської міської ради ЄДРПОУ: 04053699ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прочистки/промивання каналізаційної мережі гідравлічним методом- ID: UA-2026-08-31-005475-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238770
ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Очисник- ID: UA-2026-08-31-005476-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238765
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830544ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дощувач Karcher круговий 2-х позиційний CS 90 vario (і шт.), Дощувач імпульсний Cellfast L...×-
Дощувач Karcher круговий 2-х позиційний CS 90 vario (і шт.), Дощувач імпульсний Cellfast Lux професійний 52-160 ( 1 шт.), Фільтр-подовжувач Real-el RS-Protect M із заземленням 5 гн. чорний 5 м ( 2 шт)
- ID: UA-2026-08-31-005471-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238764
КП "КИЇВКОМУНСЕРВІС" ЄДРПОУ: 33745659ДК 021:2015: 42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилюванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-08-31-005470-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238763
Комунальне підприємство "Чорнухи Комунгосп" ЄДРПОУ: 36410251ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запчастини до двигунів автомобілів- ID: UA-2026-08-31-005460-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238760
ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання мінеральної води" негазованої" (6л)- ID: UA-2026-08-31-005461-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238759
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ''НОВОДОЛИНСЬКА ГІМНАЗІЯ'' АВАНГАРДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34312040ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондиціонер CH-S12FTXLA2-NG- ID: UA-2026-08-31-005462-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238757
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування вогнегасників- ID: UA-2026-08-31-005458-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238756
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42326482ДК 021:2015: 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автомобіля шкода АМ4143НХ- ID: UA-2026-08-31-005457-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238753
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КОРОСТЕНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№71)" ЄДРПОУ: 08563346ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -