-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій Canon MF 4410- ID: UA-2026-09-03-009225-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282620
КНП "Валківська центральна районна лікарня" ЄДРПОУ: 02002859ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друкарська фарба- ID: UA-2026-09-03-009221-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282617
ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вугілля кам’яне ДГ (13-100) (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Ос...×-
Вугілля кам’яне ДГ (13-100) (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: відмінено відкриті торги (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2026-08-19-007256-a та ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2026-08-19-007256-a додаються) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі)
- ID: UA-2026-09-03-009203-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282615
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ШПОЛЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 38990598ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з розробки проєктної документації та виконання реконструкції по об’єкту: «Реконстру...×-
Роботи з розробки проєктної документації та виконання реконструкції по об’єкту: «Реконструкція системи електропостачання котельні в м. Кременчуці Полтавської області з приєднанням до зовнішніх електромереж»
- ID: UA-2026-09-03-009202-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282606
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 31700972ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Самовирівнююча суміш, 25 кг.)- ID: UA-2026-09-03-009205-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282605
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КРИВОРІЗЬКА УСТАНОВА ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ (№3)" ЄДРПОУ: 14316899ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44510000-8 Знаряддя- ID: UA-2026-09-03-009193-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282604
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольська міська лікарня" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999514ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проєктно-кошторисної документації на об'єкт: "Капітальний ремонт по...×-
Виготовлення проєктно-кошторисної документації на об'єкт: "Капітальний ремонт покриття частини дороги по вул. Шкільна в с. Черниця Розвадівської сільської ради Стрийського району Львівської області"
- ID: UA-2026-09-03-009200-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282603
Розвадівська сільська рада Стрийського району Львівської області ЄДРПОУ: 04371555ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби, МНН: Амоксициліну таблетки/таблетки, що диспергуються по 500 мг- ID: UA-2026-09-03-009197-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282602
Військово – медичний клінічний центр Західного регіону ЄДРПОУ: 08160677ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
пакети для сміття 60л/20 шт., пакети для сміття 60л/100шт., пакети для сміття 35л/100шт.,...×-
пакети для сміття 60л/20 шт., пакети для сміття 60л/100шт., пакети для сміття 35л/100шт., пакети для сміття 35л/50шт.
- ID: UA-2026-09-03-009204-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282601
Відділ освіти Косівської міської ради ЄДРПОУ: 44131768ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021 2015 33690000-3 - Лікарські засоби різні (розчин ділюента, лізуючий розчин, роз...×-
код ДК 021 2015 33690000-3 - Лікарські засоби різні (розчин ділюента, лізуючий розчин, розчин для очищення, набір реактивів для визначення глюкози, білірубін загальний (рідкий), білок загальний (монореагент), холестерин (монореагент), креатинін (рідкий) без депротеїнізації, сечовина (монореагент))
- ID: UA-2026-09-03-009198-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282600
КП Комунальне некомерційне підприємство"Центр первинної медико санітарної допомоги Чорноострівської селищної ради" ЄДРПОУ: 40333372ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб та хлібобулочні вироби- ID: UA-2026-09-03-009201-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282599
Спеціальна школа в м.Костопіль Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 21087643ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поплавок унітазу- ID: UA-2026-09-03-009184-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282596
Краснопільський ЦКД ЄДРПОУ: 45022375ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
миючі засоби- ID: UA-2026-09-03-009196-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282594
Відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Первозванівської сільської ради ЄДРПОУ: 42322619ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
технічне передсезонне обслуговування обладнання модульної котельні- ID: UA-2026-09-03-009185-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282593
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Коровинської сільської ради ЄДРПОУ: 41823830ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
орегано- ID: UA-2026-09-03-009194-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282589
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -