-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-03-005565-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279007
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обмежувач швидкості 0,5 м/с (ДК 021:2015: 42410000-3 - Підіймально-транспортувальне обладн...×-
Обмежувач швидкості 0,5 м/с (ДК 021:2015: 42410000-3 - Підіймально-транспортувальне обладнання)
- ID: UA-2026-09-03-005563-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279006
Комунальне некомерційне підприємство Ковельське міськрайонне територіальне медичне об'єднання Ковельської міської ради Волинської області ЄДРПОУ: 01982940ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги екскаватора -навантажувача, реєстраційний номер 39004ВН, марка CFTERPILLAR428E- ID: UA-2026-09-03-005575-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279005
МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ №2" ЄДРПОУ: 05519847ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з геодезичних вишукувань гідрологічного заказника місцевого значення «Заплава річк...×-
Послуги з геодезичних вишукувань гідрологічного заказника місцевого значення «Заплава річки Стир» на території Ярославицької сільської ради Дубенського району Рівненської області
- ID: UA-2026-09-03-005564-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279002
ЯРОСЛАВИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ДУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04386901ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зернові культури та картопля (картопля, квасоля)- ID: UA-2026-09-03-005562-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279001
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автомобільні шини- ID: UA-2026-09-03-005561-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279000
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44060556ДК 021:2015: 34351100-3 Автомобільні шиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з передрейсового медичного огляду водія- ID: UA-2026-09-03-005551-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278998
Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з футболу "ПОЛІССЯ" Житомирської міської ради ЄДРПОУ: 41094687ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дитяча гірка пластикова 3 м- ID: UA-2026-09-03-005543-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278995
ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони- ID: UA-2026-09-03-005556-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278992
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НАБУТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41066136ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стрічка самокл. бітумна AQUATAPE 25смх10м- ID: UA-2026-09-03-005552-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278991
ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Перегородки сантехнічні- ID: UA-2026-09-03-005554-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278985
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини до військового майна (автомобільної техніки)- ID: UA-2026-09-03-005545-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278983
ДП Військова частина А2129 ЄДРПОУ: 07897921ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
деревина дров’яна (ПВ дуб 1 групи неколоті)- ID: UA-2026-09-03-005539-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278982
Департамент освіти Луцької міської ради ЄДРПОУ: 44186267ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-03-005535-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278980
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з встановлення та обслуговування тахографів- ID: UA-2026-09-03-005528-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278979
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45802725ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -