-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для поточного ремонту електромереж (колодка)- ID: UA-2026-09-03-006952-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280385
ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби для чищення- ID: UA-2026-09-03-006950-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280384
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ЦЕНТР ЯКОСТІ ОСВІТИ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 21707413ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація транспортно- експедиційних послуг з перевезення вантажу- ID: UA-2026-09-03-006949-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280382
Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області ЄДРПОУ: 40213202ДК 021:2015: 64110000-0 Поштові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з заправки та відновлення картриджів- ID: UA-2026-09-03-006943-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280377
ЛІЦЕЙ № 141 "ОСВІТНІ РЕСУРСИ ТА ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ТРЕНІНГ" ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА ЄДРПОУ: 40011636ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підготовка до опалювального сезону: Закупівля труб для проведення ремонтних робіт на ділян...×-
Підготовка до опалювального сезону: Закупівля труб для проведення ремонтних робіт на ділянках тепломережі по вул. Львівська, Широка, Корчева в с. Дем`янів
- ID: UA-2026-09-03-006934-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280375
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04357466ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа гречана вагова (Сумська)- ID: UA-2026-09-03-006929-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280372
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмалі та крохмалепродукти- ID: UA-2026-09-03-006941-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280371
ПІДГАЙЧИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04354114ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пральний порошок, мило, білизна, засіб для миття посуду та інше- ID: UA-2026-09-03-006936-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280370
Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа Тернопільської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 14040606ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Запасні частини для автофургонів (RENAUT MASTER)- ID: UA-2026-09-03-006918-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280368
військова частина А2648 ЄДРПОУ: 26630394ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мішки для сміття- ID: UA-2026-09-03-006932-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280367
ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМ.ГЕОРГІЯ ВОРОНОГО ПРИЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33358330ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М'ясопродукти (яловичина тушкована)- ID: UA-2026-09-03-006926-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280366
Київський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 26021206ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей для лінолеуму, система вирівнювання підлоги, клей цемент- ID: UA-2026-09-03-006911-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280364
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗАВОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44050946ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Санітарно-гігієнічні товари (Мило)- ID: UA-2026-09-03-006927-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280363
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПОВОДЖЕННЯ З ТВАРИНАМИ" ЄДРПОУ: 03354431ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Особисті призи - статуетки- ID: UA-2026-09-03-006922-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280362
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ " ОДЕСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО ТОВАРИСТВА " КОЛОС " ЄДРПОУ: 01290170ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарський засіб Calcium chloride – ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Ca...×-
Лікарський засіб Calcium chloride – ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Calcium chloride – Код ДК 021:2015 – 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи)
- ID: UA-2026-09-03-006915-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280361
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-