-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Борошно та крупи в асортименті- ID: UA-2026-08-31-003934-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237224
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДАШКОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26224398ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 16810000-6 — Частини для сільськогосподарської техніки (Колінвал пили; Щеплен...×-
ДК 021:2015: 16810000-6 — Частини для сільськогосподарської техніки (Колінвал пили; Щеплення коси; Поршньова коси; Підшипник колінвала коси; Ланцюг оцинкований)
- ID: UA-2026-08-31-003930-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237221
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня" Тиврівської селищної ради ЄДРПОУ: 01982689ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комплект коаксіальних кабелів RG8 (30 м)- ID: UA-2026-08-31-003913-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237219
Військова частина А7040 ЄДРПОУ: 26623709ДК 021:2015: 31330000-8 Коаксіальні кабеліПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 06.09.26 12:03)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
футболки- ID: UA-2026-08-31-003915-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237211
Управління економіки Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 39816211ДК 021:2015: 18331000-8 ФутболкиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апаратне забезпечення для облаштування навчальної лабораторії- ID: UA-2026-08-31-003926-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237210
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02070921ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи- ID: UA-2026-08-31-003923-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237208
Комунальний заклад загальної середньої освіти «Початкова школа № 3 Хмельницької міської ради» ЄДРПОУ: 25908383ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трубка ГУР ГАЗ магнітальна верхня- ID: UA-2026-08-31-003918-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237207
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект газ. кемпінг 8л. (внутр. об'єм 7,2л) арт. 2903221- ID: UA-2026-08-31-003919-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237206
Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради ЄДРПОУ: 20908003ДК 021:2015: 44612100-4 Балони для газуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гімнастичний інвентар- ID: UA-2026-08-31-003908-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237205
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" М. ТОРЕЦЬКА ЄДРПОУ: 37522155ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентарЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір ксероксний, ручки, папка файли, коректор (ДК 021:2015 - 30190000-7 Офісне устаткуван...×-
Папір ксероксний, ручки, папка файли, коректор (ДК 021:2015 - 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
- ID: UA-2026-08-31-003911-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237204
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з доступу до електронної системи StrikePlagiarism.com з метою перевірки текстів аб...×-
Послуги з доступу до електронної системи StrikePlagiarism.com з метою перевірки текстів або документів на предмет схожості з іншими текстами, що містяться в базі даних
- ID: UA-2026-08-31-003906-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237203
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ "ДНІПРОВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 41682253ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 66510000-8 - Страхові послуги (Послуги зі страхування адміністративної буд...×-
код ДК 021:2015 66510000-8 - Страхові послуги (Послуги зі страхування адміністративної будівлі загальною площею 589,7 кв. м.)
- ID: UA-2026-08-31-003907-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237202
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги перевезення учасників із Івано-Франківська до Верховини (автобус, 45 осіб) у рамка...×-
послуги перевезення учасників із Івано-Франківська до Верховини (автобус, 45 осіб) у рамках виконання робіт з організації та проведення заходів з нагоди візиту до України 26 – 28 серпня 2026 року Міністра науки і вищої освіти Республіки Польща Марціна КУЛАСЕКА, зокрема для відкриття Міжнародного центру колективного користування науковим обладнанням на базі Міжнародного наукового центру «Обсерваторія» (КНУВС, UW, UK “AGH”) (Івано-Франківська область, Україна) згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 14 серпня 2026 року № 1425 «Про проведення заходів з нагоди візиту Міністра науки і вищої освіти Республіки Польща», код ДК 021:2015 (CPV) : 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезення
- ID: UA-2026-08-31-003910-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237201
КАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА ЄДРПОУ: 02125266ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення виконавчої топогеодезичної зйомки по об'єкту: Капітальний ремонт зовнішн...×-
Виготовлення виконавчої топогеодезичної зйомки по об'єкту: Капітальний ремонт зовнішньої мережі водопроводу до житлових будинків по просп. Юності, 7, 11 в м. Вінниці
- ID: UA-2026-08-31-003905-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237200
Департамент міського господарства Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 03363988ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гофра для підвода унітаза К828 Б02989. Компакт 93 ARTECO 010 TOILET SEAT DUR SC EO (унітаз...×-
Гофра для підвода унітаза К828 Б02989. Компакт 93 ARTECO 010 TOILET SEAT DUR SC EO (унітаз) К667. П"єдестаг |Е КО Б05077. Сифон умивальник Тюльпан Т0116. Умивальник President 55 з отв. Б00525.
- ID: UA-2026-08-31-003925-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237199
Управління гуманітарного розвитку Шацької селищної ради ЄДРПОУ: 44008889ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -